Katy Perry jako vánoční víla kampaně k Holiday kolekci H&M

Katy Perry jako vánoční víla kampaně k Holiday kolekci H&M

21. prosinec 2015, H&M, oblečení H&M, šaty H&M, eshop H&M, Katy Perry pro H&M, vánoční kampaň H&M, Holiday kolekce H&M

Sponzorované odkazy

V tištěných médiích i v televizi jste již mohli zaznamenat veselou a pohádkovou Holiday kampaň značky H&M se zpěvačkou Katty Perry. Ta je zde oděná do oblečení H&M z nové vánoční kolekce, které je stejně jako celá kampaň hravé a zábavné.

Holiday kampaň H&M 2015 zkrátka oslavuje celou vánoční sezónu. Katy Perry v ní představuje vílu, která dokáže roztancovat vánoční dárky i perníčky v životní velikosti za zvuku své nové písně „Every Day Is A Holiday“. Svou vizáž však během videa několikrát změní a ukáže se nám jako elegantní dáma, překvapení z vánoční krabice i v podobě vojáčka.

A co si o kampani myslí samotná hlavní hvězda? „Během focení této obrovské Holiday kampaně s Jonasem Åkerlundem jsem si užila opravdu sváteční atmosféru a bylo to také díky všem zábavným kouskům kolekce, především mému oblíbenému Elfie Selfie svetru,“ neskrývala nadšení Katy Perry. Zároveň zpěvačka hitů Dark Horse či Roar přiznává, že H&M oblečení bylo součástí evoluce jejího osobního stylu od 13 let, kdy začala svůj vintage šatník oživovat těmito zábavnými a cenově dostupnými kousky. „Nemůžu se dočkat, až i vy dáte svému šatníku třpyt díky této magické Holiday kolekci,“ říká.

Holiday kampaň H&M nám představuje jednotlivé kousky kolekce, které spojují slavnostní kouzlo, styl i zábavu. Nechybí spousta třpytek a flitrů, vánočních barev a hravých motivů. Najít zde můžete ďábelsky rudé šaty H&M, smokingové sako s otevřenými rukávy nebo bílé tričko s červenou mašlí tvořenou flitry. O tu pravou sváteční tečku je však doplněn každý z kousků nové kolekce. Společnost vám tak mohou dělat nejen pod vánočním stromkem, ale také na předvánočních večírcích či návštěvách u příbuzných.

Pokud si přejete svému šatníku dodat trochu vánočního třpytu a lesku a vychutnat si pohádkovou a magickou atmosféru do sytosti, nezapomeňte zavítat do některého z obchodů H&M a udělejte si radost už teď! Nebo nakupujte z pohodlí domova na H&M eshopu.

Foto: H&M

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu