Luxusní vlasová kosmetika Kérastase je tu pro vás

Luxusní vlasová kosmetika Kérastase je tu pro vás

13. leden 2016, vlasová kosmetika, kérastase

Která žena by nechtěla mít krásné, zdravé a lesklé vlasy? Ne každé ale má to štěstí, že takové vlasy má. Naštěstí tomu můžete pomoci používáním kvalitní vlasové kosmetiky značky Kérastase. Ať máte s vlasy jakýkoli problém, u této značky najdete řešení.

Kde se vzala značka Kérastase?

Značka Kérastase Paris byla založena v roce 1964. Představuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Už více než 50 let je technologickou špičkou v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány. Značka Kérastase má 12 specifických řad. Každá řada se zaměřuje na určitý typ vlasů. V nabídce najdete produkty na vlasy suché, poškozené, vlasy s lupy, mastné vlasy, barvené a další. A nezapomnělo se ani na muže, pro které existuje speciální řada s názvem Homme.

Od šamponu po tužidlo

V nabídce značky Kérastase najdete všechny produkty – šampony, kondicionéry, péči o vlasy i vlasový styling. Péče o vlasy nabízí různé masky nebo oleje pro zdravý vzhled. Vlasový styling zahrnuje laky na vlasy, tužidla, vosky nebo gely.

foto: paradivka.cz

foto: paradivka.cz

Masku na barvené vlasy můžete koupit zde za 689 Kč.

Elixir Ultime, foto: paradivka.cz

Elixir Ultime, foto: paradivka.cz

Kde koupíte výrobky značky Kérastase?

Produkty této značky si můžete zakoupit na novém webu www.paradivka.cz. Stránky mají krásný design a jsou přehledné, takže na nich během pár vteřin najdete přesně to, co potřebujete. Kromě toho veškeré výrobky, které najdete na webu jsou skladem a po objednání vám budou dodány velmi rychle. Jestliže si chcete koupit hned několik kousků, bude se vám jistě hodit fakt, že za nákup nad 1000 Kč nebudete muset platit dopravu. V případě jakýchkoli dotazů se můžete na e-shop paradivka.cz obrátit prostřednictvím e-mailu, telefonicky či přes chat na stránkách, což je nejpohodlnější a nejrychlejší varianta.

Na webu také najdete triky a rady. Dozvíte se, jak se o vaše vlasy starat a naopak čemu se vyhnout, aby se vlasy nepoškodily.

Úvodní obrázek: paradivka.cz

Autorem článku je Nikol Havlatová. Článek najdete v kategorii kosmetika, vlasová i tělová a vlasy a účesy.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Chytněte si slevu na Nila!

Chytněte si slevu na Nila!

24. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu