Rukavičky trochu jinak - edice od Claire´s

Rukavičky trochu jinak - edice od Claire´s

1. březen 2016, claire´s, doplňky, rukavičky, rukavice

Sponzorované odkazy

Zimní kolekce běžně oživují sortiment obchodů o jeden specifický druh zboží – rukavice. Považujeme je za specifický doplněk pro zimní období. Značka Claire´s vidí rukavičku zcela jinak. Více než jen rukavice, ale rukavičky! Skvělý módní doplněk. Jaké rukavice jsou trendy?

Rukavičky Claire´s jako módní doplněk

Zapomeňte na škrabání auta, vycházky se psem i propocené hodiny v tělocvičně. Oblečte rukavice kdykoliv! Vlastně lépe řečeno rukavičky. Módní doplněk, který zcela netradičním způsobem ozvláštní váš outfit. Jemný ženský doplněk, který podtrhne eleganci společenských šatů i výrazný artefakt symbolizující krásu motorkářské sezóny.

Rukavičky populární značky Claire´s speci­alizující se na módní doplňky a šperky, jsou odlišné než rukavičky, se kterými se běžně setkáváme v obchodech.

Prohlédněte si krajkové rukavičky v několika provedeních. Ocení je milovnice ghotic stylu při kombinování s „lolitkovskými“ šaty. Zamilují si je také vášnivé návštěvnice plesů. Společenské šaty vhodně kombinované s krajkovými rukavičkami působí velmi sexy. Rukavičky z jemné síťoviny se dají využít také na různé večírky.

Motorukavice Claire´s

Pokud se těšíte na první jarní vyjížďky na silných strojích, nepřehlédněte ani motorukavice. Stylové černé rukavice jsou zdobené aplikacemi a skvěle dotvářejí motorkářský styl. Elegantní, romantické nebo sexy rukavičky? Najdou místo ve vašem šatníku? Nebo spíše preferujete sportovní rukavice a motorukavice?

Letní kolekce Claire´s s sebou mnohdy přinášejí rukavičky jemné jako pavučina. Převážně se nejedná o svatební rukavičky, ale svůj účel na svatbě jistě splní. Pomalu se přesouváme z temných zimních barev do světlejších tónů a pestřejších kolekcí. Rukavice a rukavičky od Claire´s si rychle zamilujete. Jsou netradičním, ale velmi zajímavým doplňkem.

Zdroj fotografií: Claires

Autorem článku je Martina Bečková. Článek najdete v kategorii doplňky.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu