Pořiďte si sporty stylovou čelenku či čepici od R-Jet

Pořiďte si sporty stylovou čelenku či čepici od R-Jet

16. únor 2016, Levelsportkoncept, R-Jet, čepice, čelenka, sportovní, stylová

Sponzorované odkazy

Patříte ke stále velkému množství osob preferujících outfit bez čepice, které mají v sobě silně zakořeněné negace z dětství na vnucované kousavé kousky? Nebo máte prostě pocit, že vám čepice nesluší? Velký omyl! Je konec nevzhledných, nekvalitních pokrývek hlavy!

Zelenou mají trendy, pohodlné čepice, které nebudete chtít sundat z hlavy. Hledáte kousek, kterým doplníte svůj šatník? Zkuste sáhnout po roky osvědčené značce R-Jet. Zimu hravě přečkáte v teple, namísto v čekárně u lékaře. S českou značkou R-JET vám to navíc bude slušet.

V sortimentu této české značky najdete funkční šátky na hlavu s potiskem, letní funkční čelenky, zimní sportovní čepice, stylové zimní fashion čepice, zimní pletené čelenky a kukly pod helmy ve velikostech dětská, dámská a pánská.

R-JET

Značka R-JET se vyznačuje módními barvami, kvalitními materiály a estetickým zpracováním vystihující současné trendy.

Kvalita na prvním místě

O kvalitě značky R-JET svědčí mimo jiné oblíbenost u českých reprezentantů. Od letošního roku je R-JET stal generálním dodavatelem čepic a čelenek pro Český svaz lyžařů.

Fashion čepice

Oblíbená fashion kolekce určená pro dámy se vyznačuje především bambulí z pravé kožešiny finského mývalovce. Bambule je odepínací a všitý mikroflees zajistí pohodlí.

Pamatujte na to, že díky čepice je úžasný doplněk, díky němuž se můžete stylově vyřádit i zimním období, kdy nemáte tolik možností.

Bez stylových čepic se neobejdete ani letos.

Do města i na hory

Tu svoji čepici vyberou z nabídky R-JET i ti, kteří hledají spíše sportovní styl. Pánové pak ocení čepici po praktické stránce: Příjemný, na dotek měkký materiál si zamiluje i ten největší odpůrce čepic.

Stylové čelenky

Pro ty z vás, kteří dávají přednost čelence před čepicí, R-JET nabízí trendy čelenky všemožných barev a variant.

Pro děti

Oblíbenost čepice u dětí zajistíte čepicí, která dítě jednoduše zaujme svým vzhledem. Chybu neuděláte s nadčasovým norským vzhledem. Heboučkou čepici se vzorem zvířátek si vaše děti zamilují.

Že ještě nemáte stylovou čepici nebo čelenku na zimu? Mrkněte na Rjetforyou.cz nebo navštivte kamennou prodejnu v Pardubicích.

Foto: R-JET

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní peklo, ostatní a pánské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu