Růžová frčí i ve špercích: A Fossil to ví!

Růžová frčí i ve špercích: A Fossil to ví!

12. březen 2016, Trendy barva, růžové zlato, Fossil, klenoty Aurum

Sponzorované odkazy

Zapomeňte na klasické ryzí zlato žluté barvy. Změna je život a nové trendy udávají směr. Vyměňte starý kousek zlata za barevnější variantu. Zkuste šperk v barvě růžového zlata. Vždyť růžová sluší každé ženě!

Růžové zlacení si zamilovaly ženy po celém světě a nosit rádi ho budete i vy. Šperkařská značka Fossil nabízí širokou škálu šperků, kterými jsou minimalistické náramky, veselé přívěsky i luxusnější kousky.

Růžové zlato

Růžové zlato má velice podobnou barvu 18tikarátovému žlutému zlatu. Barva je žlutooranžová s jemným nádechem do růžova. Toto zlato je vhodné pro každý typ pleti, protože s ní lépe splyne díky svému tlumenému lesku, který se ve světle netřpytí natolik intenzivně jako zlato žluté. Růžové zlato bylo ve své době velmi oblíbené v carském Rusku a nyní zažívá comeback.

Fossil

Fossil je moderní stylová značka, která staví na skromnosti, účelu a přístupnosti. Veškeré funkční vzory na produktech jsou inspirovány jednoduchostí dánského životního stylu. Celý sortiment Fossil se pyšní tou nejvyšší kvalitou. Přes jednoduchost a poctivost chce Fossil i vám nabídnout únik ze světa komplexnosti a umožnit vám nadechnout se čerstvého vzduchu prostřednictvím svých produktů.

Klenoty Aurum

Klenoty AURUM vám v letošním roce přináší novou kolekci šperků a hodinek značky Fossil. Dámy budou obdivovat zejména kombinaci kuliček poseté krystaly, jenž se obzvláště vyjímají na doplňcích barev růžového zlata. Náramek v kombinaci luxusního detailu a kůže promění každou z vás v princeznu jak mávnutím kouzelného proutku.

Dámské i pánské hodinky v barvě růžového zlata jsou pak i přes jednotnou barvu velmi výrazným doplňkem. Hodinky mají velký přehledný ciferník a zdobí je různé detaily. Jsou vhodné na běžné denní nošení, ale vyjímat se budou i při formálnějších akcích.

Šperky a hodinky zakoupíte na klenotyaurum.cz.

Foto: Fossil

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, ostatní, šperky a hodinky a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu