Jaro 2016 s Pumou a fenomenálním Usainem Boltem!

Jaro 2016 s Pumou a fenomenálním Usainem Boltem!

29. březen 2016,

Sponzorované odkazy

Usain Bolt, největší ikona současné atletiky a nejrychlejší muž světa byl přizván, aby ve spolupráci se světovou sportovní značkou PUMA pomohl vytvořit novou kolekci pro jaro/léto 2016, která bude spojovat lifestyle a sport. Jak výsledek vypadá?

Sportovní styl s kapkou elegance

Lifestylová kolekce Puma s Usainem Boltem nemohla samozřejmě hledat inspiraci nikde jinde než na běžecké trati. Při tvorbě byl také brán ohled na blížící se Letní olympijské hry v Riu de Janeiru, kde nebude tento fenomenální běžec chybět. Nečekejte však ryze sportovní kousky, kolekce se snažila sporty styl propojit s elegantními střihy a materiály.

Stylově a pohodlně s logem UB

V kolekci najdete spousty ležérních kousků pro volný čas, nechybí tedy pohodlné tepláky, trika, bunda, čepice ani batoh. Na všem najdete vyšité logo s iniciály sportovce UB a charakteristickou černou pumou. Můžete se rozhodnout, zda vám bude slušet spíše šedá nebo černá varianta jednotlivých kousků. I volba barev tak podtrhuje elegantnější ladění kolekce, ve které je stále zachována potřebná dávka komfortu jeho nositelů.

Noste vítěznou pózu i vy!

Kromě loga UB jsou však kousky z kolekce PUMA x Usain Bolt ozvláštněny i dalšími prvky. Můžeme zde najít triko UB Logo Tee zobrazující legendární pózu tohoto jamajského sprintera, kdy se vztyčeným ukazováčkem vzhlíží k nebi, nebo triko UB Number 86 Tee, kde toto číslo reprezentuje Boltův rok narození. Ke kompletu bundy, tepláků a trička můžete přidat již zmíněnou snapback kšiltovku Flatbrim a batoh Apex. Ať už si z kolekce PUMA x Usain Bolt vysníte cokoliv, vše můžete pořídit například v obchodech UrbanStore na Václavském náměstí v Praze, vybraných prodejnách A3Sport a Intersport nebo v PUMA Concept Store v pražském Palladiu. Nakupovat však můžete také z pohodlí domova a to nejen na stránkách Puma.com, ale také na Urbanstore.cz nebo a3sport.cz. Připravte se na Letní olympijské hry v Riu už teď!

Foto: PUMA

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu