Hugo Boss a My Fashion

Hugo Boss a My Fashion

14. srpen 2017, Hugo Boss, My Fashion

Sponzorované odkazy

Jste fandou značka Hugo Boss (nebo se jí chystáte být)? A chcete ten nejucelenější výběr a tu nejkompletnější nabídku oblečení a módních doplňků této profláklé značky? Ta zamiřte do My Fashion.

Právě tam totiž tohle vše najdete. Právě nyní se známá německá značka HUGO BOSS se u nás konečně dočkala toho správného ocenění v podobě dostatečného místa. Značka je sice známa především pánskou módou, především obleky pro pány, ale dnes je vše jinak.

prodejna na letišti Václava Havla, terminál 1

prodejna na letišti Václava Havla, terminál 1

K mání je nyní v rámci značky mnohem více, a tak se vám může lehce stát, že odejdete z My Fashion zcela úplně a kompletně oblečeni, a to kvalitně a stylově. A na své si přijdou nejen pánové, ale i dámy, pro něž je v My Fashion samostatná dámská sekce.

Česká firma My Fashion nabízí módu Hugo Boss rovnou na třech místech v Praze. A to v centru města Na Příkopě 6, a ve dvou prodejnách na terminálech Letiště Václava Havla. Na podzim plánuje firma My Fashion také spuštění e-shopu na stránce My fashion, který jistě uvítají všichni příznivci značky, obzvláště ti mimo Prahu.

prodejna na Příkopě  6 v Praze

prodejna na Příkopě 6 v Praze

A co je k mání?

  • Luxusní linie BOSS Men a Women zahrnuje oblečení pro formální a společenské příležitosti, přičemž určena je zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu, styl a eleganci.
  • Kolekce BOSS Orange Men a Women je řešena v rytmu aktuálních módních trendů s nápaditostí a barevnějším pojetím i originálními detaily.
  • Třetí řada BOSS Green je lifestylovou linií, cílenou na aktivitu, pohodlné a ležérní oblečení, které ale stále vypadá dobře a trendy.

Značka Hugo Boss je zde již od roku 1948. A to stále na špici oděvního průmyslu, přičemž aktuálně prodává své výrobky ve 124 zemích světa a na více než 6 100 prodejních míst. Její jméno je synonymem pro prémiovou a luxusní pánskou i dámskou módu, špičkové zpracování a skvěle padnoucí střihy.

Zdroj foto: My Fashion

Úvodní foto: prodejna Hugo Boss v terminálu 2, letiště Václava Havla

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu