Podzim ovládnou teplé barvy

Podzim ovládnou teplé barvy

29. srpen 2017,

S končícím létem se člověk chtě nechtě musí rozloučit s rozevlátými šaty, krátkými kalhotami a žabky zase uložit na rok do skříně. Na druhou stranu podzim nabízí větší kreativitu než parné počasí, kdy jste si oblékli co nejméně oblečení, popřípadě chodili celý den v plavkách. Podle předních odborníků budou letošnímu podzimu vládnout hlavně teplé barvy, takže se připravte na změnu šatníku.

V čem vyrazit ven

I když už slunce nepálí tolik jako v létě, můžete se poohlédnout po nějakém módním kousku, který rozzáří váš obličej. Jestliže jste vyznavači street módy, jistě máte rádi pohodlné kousky, ve kterých se cítíte příjemně. Velkou nutností při zhoršujícím se počasí a pro chladné večery jsou dámské mikiny. Pokud se rozhodnete pro jejich nákup, volte spíše takové, které mají kapuci. Je to nejen komfortní, ale také velkou nutností, abyste srovnali krok s dobou. Vybírat můžete rozpínací, nebo bez zipu. Ve větru oceníte zvýšené límce. Nápisy už nejsou in, zkuste si najít spíše s originálním jednoduchým obrázkem. Jak už bylo naznačeno, návrháři pro následující podzim tíhnou zejména k tmavě modré, tradiční vínové nebo jasně smaragdové. Určitě neuděláte chybu ani s cihlovým odstínem. Nebojte se kombinací, ovšem nezapomeňte na celkový street look, který by měl být jednotný.

Odvažte se na ulici

Pokud plánujete jen tak vyrazit ven, neměli byste podcenit ani výběr bot. Stálicí jsou stylové Converse boty, které jsou na trhu už více než sto let. Takové by neměly chybět v žádném šatníku. Alespoň ty základní obyčejné, jednobarevné, ať už nízké, či vysoké. Dámy si ovšem potrpí na okázalost a botami mohou dát jasně najevo, že preferují pohodlí, ale zároveň i jdou s dobou. Nejprodávanější jsou proto bílé Converse, ale šlapou jim na paty zlaté či neonové. Fajnšmekři si mohou zvolit mintové, pískové, popřípadě námořnické. Všechny tyto výrobky nabíz Funstorm shop.

foto: funstorm-shop.cz

Autorem článku je Inzerce. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu