Originální a sexy chlupaté kabelky

Originální a sexy chlupaté kabelky

31. leden 2011, kabelka, chlupatá kabelka, trend, psaníčka, leopardí vzor

Sponzorované odkazy

Stejně jako se mění trendy v šatech, kabátech nebo botách, objevují se novinky i v kabelkách. A to je zřejmě důvod, proč jich my ženy pořád nemáme ve skříni dost. Trendy kousek, který by neměl ve vaší sbírce chybět, je chlupatá kabelka. Jen těžko seženete něco jemnějšího, roztomilejšího a hebčího, do čeho uložíte všechny nezbytné věci. Chlupatá kabelka vám navíc dodá velkou porci stylu a originality. Tvarů a barev je dost a dost, záleží jen na vaší odvaze.

Klasické a elegantní

Jak všichni dobře víme, méně někdy znamená více. Pokud si tedy nejste s kombinováním chlupaté kabelky úplně jistá a vaším cílem je elegantní look, zvolte kabelku, která je kožichem pouze lemovaná. Bude vypadat dobře s téměř jakýmkoliv kabátem a kozačkami.

Originální a sexy chlupaté kabelky (http://www.luxurymag.cz)

Dva trendy v jednom

Že je kožešina letošním trendem číslo jedna je asi jasné. Dalším velkým trendem podzimu a zimy je i leopardí vzor. Nabízí se tedy velmi stylová kombinace chlupaté kabelky s tímto zvířecím potiskem. Doporučuji ji zkombinovat s jednobarevným kabátem a neutrálními doplňky, protože tato kabelka se stane nejvýraznějším prvkem celého outfitu a s čímkoliv jiným by se mohla tlouct. Rozhodně se ale není čeho bát – leopardí vzor vám vykouzlí dokonalý a stylový outfit hodný opravdových fashionistů.

Originální a sexy chlupaté kabelky (http://www.luxurymag.cz)

S kožešinou na ples

Pokud jste ráda středem pozornosti a nebojíte se ohromovat okolí originálními kousky, jsou tu pro vás chlupatá psaníčka, se kterými se směle můžete vydat na ples nebo jinou párty. Výhodou je, že je rozhodně nebude držet v ruce každá druhá slečna nebo paní kterou potkáte a navíc vypadají psaníčka s kožešinou proklatě sexy.

Originální a sexy chlupaté kabelky (http://www.luxurymag.cz)

I když může tento trend působit na první pohled trochu extravagantně, dokáže vytvořit i elegantní a velmi ženský vzhled. Záleží jenom na vás, jak si s chlupatými kabelkami pora­díte. Inspiraci můžete hledat například na módních molech, jelikož tyto kabelky dominovali na mnoha přehlídkách předních návrhářů. Zima bude ještě dlouhá a proto se vyplatí si tento kousek pořídit – budete s ním nezapomenutelná.

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu