Ve víru vůní a líčení

Ve víru vůní a líčení

15. červen 2018, kosmetické novinky, Shiseido, Alaia, Juicy Couture, John Varvatos, linky, stíny, řasenka, vůně

Sponzorované odkazy

Již tradičně přichází kosmetická značka Shiseido s dalším balíčkem novinek. Můžete se těšit na oční linky, dále na oční stíny různých barev, novou řasenku či na další krásnou vůni, která vás okouzlí. Shiseido tak opět nezklamalo a pro další sezónu připravilo vše, co má každá žena vždy po ruce ve své kabelce.

Co z těchto výrobků bude právě pro vás tím „must have“? Všechny tyto výobky tentokrát načerpaly inspiraci v daleké japonské kultuře.

řada očních linek Inkstroke eyeliner

řada očních linek Inkstroke eyeliner

Linky na oči pro každou kočku

To, že jsou oční linky oblíbené u mnoha žen, je nevyvratitelným faktem. Možná i z těchto důvodů přináší značka Shiseido nové linky, které si oblíbíte. Jedná se o absolutní novinku, jelikož řada očních linek Inkstroke eyeliner je inspirována japonským uměním – kaligrafií. Oční linky jsou totiž gelové, což je absolutní novinkou u tohoto produktu! V kaligrafii jde o harmonii, přesné tahy, disciplínu, ale také o půvab a krásu. Tato řada gelových linek vzdává hold japonskému umění a nabízí tak ultra-přesné použití, hladkou texturu a hluboké barevné tóny. Linky mají měkkou a krémovou texturu, nabízí nový vývoj barev, které ladí téměř ke každé barvě očí, jsou dlouhotrvající a nerozmazávají se (odolné proti potu, vlhku a mazu) a nakonec jsou dermatologicky testovány a nejsou parfemované. Také jejich balení je praktické na cesty, s uzavíratelným kartáčkem. Doporučená cena 1050 Kč.

oční stíny Paperlight

oční stíny Paperlight

Jako japonský papír washi

Dalším produktem jsou matné a průsvitné, krémové oční stíny s názvem Paperlight. Název pochází ze zdroje inspirace pro tuto řadu – z japonského papíru washi. Oční stíny totiž pracují na stejném principu, jako papír washi. Paperlight Cream Eye Colour jsou jemné a matné, mohou být až průsvitné, avšak záleží na tom, kolik vrstev nanesete a jakou intenzitu barvy požadujete. Stejnou průsvitnost, která vychází z vrstvení morušových vláken, má japonský papír. Díky tomu pak získává teplo okolního světla, stejně jako tyto stíny. Paperlight Cream Eye Colour mají matný, přesto průsvitný povrch s jemnou strukturou světla, jasné barvy, jemnou a pružnou strukturu (dobře přilnou k pokožce a nevytvářejí tzv. „záhyby“ na víčku) a dlouhotrvající efekt. Jsou dermatologicky testovány a neparfemované. Doporučená cena je 800 Kč.

panoramatická řasenka Full Lash Multi-Dimension Mascara

panoramatická řasenka Full Lash Multi-Dimension Mascara

Panoramatická řasenka

A nakonec je zde z balíčku líčidel Shiseido panoramatická řasenka Full Lash Multi-Dimension Mascara. Řasenka je k dostání v hnědé a černé barvě a přináší nový multi-dimenzní efekt. Vosk je formulován tak, aby přinášel dlouhotrvající siluetu řas a značka Shiseido využívá také lehký práškový vzorec, vytvářející objem řas. Navíc má řasenka tvarovatelný kartáček na řasy – tento panoramatický kartáček rotuje o 360° a ohýbá se až do 30° úhlu. Díky tomu dosáhnete naprosto skvělého efektu a nanesete řasenku rovnoměrně na všechny řasy. Doporučená cena činí 700 Kč.

Pro ni – Alaia Nude

Pro ni – Alaia Nude

Vůně jarních dnů

A nesmí chybět ani novinky v oblasti parfémů. Jedná se o tři parfémy – pro ni, pro něj a pro slečny. Pro ni – Alaia Nude, doporučená cena: 2620 Kč / 50 ml.

  • Vůně sedí, jako šaty ušité na míru. Vzdává tak čest módnímu návrháři, který již není mezi námi.
  • Tóny dřeva, hlavně cedru a santalového dřeva.
  • Ucítíte také teplou fazoli tonka, svěží cardamon a květy pomeranče.

Pro něj – John Varvatos Artisan Pure, doporučená cena: 1580 Kč / 75 ml.

  • Směs citrusů, čerstvých bylin a aroma vyhřátého dřeva z Mexika vytvřejí chladnou, svěží a elegantní pánskou vůni.
Pro něj – John Varvatos Artisan Pure

Pro něj – John Varvatos Artisan Pure

Pro slečny – Juicy Couture Viva La Juicy Soirée, doporučená cena: 1750 Kč / 50ml.

  • Jedná se o hravou a exotickou vůni, díky tónům růžového kiwi.
  • Byla vytvořena pro odvážné mladé dívky, které pomocí ovocných tónů a kětinových teplých tónů, chtějí objevovat tajemství a touží po svobodě a nespoutanosti.
Pro slečny – Juicy Couture Viva La Juicy Soirée

Pro slečny – Juicy Couture Viva La Juicy Soirée

Zdroj foto: Shiseido

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii jaro, líčení a make up, ostatní a parfémy a vůně.

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu