Nová řada bot pro nejmenší „Crocs Littles“ v prodeji

Nová řada bot pro nejmenší „Crocs Littles“ v prodeji

23. leden 2011, Crocs, Boty Crocs, dětské boty Crocs, Crocs pro děti

Sponzorované odkazy

Nová řada bot pro nejmenší „Crocs Littles“ v prodeji (http://www.luxurymag.cz)Inovativní značka Crocs, která se zabývá designováním, výrobou a prodejem obuvi, uvádí novou řadu ve svém portfoliu. Jedná se o Crocs Littles, které jsou speciálně navrženy pro naše nejmenší. Design je totožný s nejznámějším modelem Crocs Classic, avšak ve velikostech 19 a 20. Nová kolekce nabízí výběr z mnoha barev – od fuchsiové až po modrou, proto mohou být Littles skvělým dárkem pro chlapce, stejně jako pro děvčátka.

Rodiče ocení jejich vysokou praktičnost – jsou lehké a dobře se vejdou do jakéhokoliv zavazadla, dobře se čistí třeba jen vlhkým hadříkem. Jsou tedy ideální obuví na cestování, krátké přecházení nebo jízdu v kočárku.

Nožky vašich ratolestí se v nich budou cítit pohodlně díky ergonomickému tvarování a měkké stélce; větrací otvory udrží chodidlo svěží. K dostání v kamenných obchodech Destroy a na www.urbanlux.cz za cenu 540 Kč. Součástí balení je i nálepka do auta Baby On Board – tedy Dítě v autě.

Nová řada bot pro nejmenší „Crocs Littles“ v prodeji (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii obuv.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Chytněte si slevu na Nila!

Chytněte si slevu na Nila!

24. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu