Tezenis představuje: My Little Pony

Tezenis představuje: My Little Pony

19. červen 2018, limitovaná kolekce, sezóna jaro a léto 2018, My Little Pony, spodní prádlo, trička, tepláky, body, dámská móda

Sponzorované odkazy

Značka Tezenis přichází s novou limitovanou edicí My Little Pony. Těšit se tak můžete na roztomilé spodní prádlo, ale také na pohodlné tepláky, trička, body a další dámskou módu. A ačkoliv jde o motiv kreslené postavičky, kolekce není určena jen mladým slečnám, ale také dospělým ženám, které mají rády růžovou, roztomilé motivy a pohodlná pyžama a domácí oblečení. Limitovaná edice je v prodeji právě teď a je navržena pro novou sezónu jaro/léto 2018. Pokud tedy máte rády kreslené postavičky a pohodlí, neváhejte a zajděte si do Tezenis právě teď!

My Little Pony v hlavní roli

Hlavní roli v této kolekci hraje postavička My Little Pony, kterou třeba již znáte z televize. Ta se objevuje v různých variacích v ikonických duhových odstínech. Účelem této kolekce je rozzářit váš den a přinést pohodlí také pro váš spánek v případě pyžamových setů. Kolekce je určena výhradně dámské módě, konkrétně mladým slečnám, ale také již dospělým dívkám. Tezenis se tak pokusili o to, aby vás alespoň na chvíli opět přenesli do dětských let, kdy bylo vše možné a fantazii se meze nekladly.

Na co se těšit?

Můžete se těšit například na set spodního prádla, který tvoří růžová podprsenka bez kostic a kalhotky stejné barvy. Spodní prádlo pak samozřejmě zdobí roztomilí poníci. Kromě spodního prádla je k dostání také body, které je čím dál oblíbenější například do kalhot s vysokým pasem, jelikož se na rozdíl od klasického tílka nevyhrnuje. Také toto „bodýčko“ nese ikonku duhového poníka. Dále jsou k dostání trička, mikiny, tepláky a pohodlná pyžama. Dejte si ale pozor a moc neváhejte, jedná se o limitovanou edici pro sezónu jaro/léto 2018.

Pohodlí domova

Na volnočasové aktivity, popřípadě pro domácí nošení, pak můžete zakoupit růžové tričko s poníkem, s krátkým rukávem. Pro chladnější večery na zahradě se sklenkou vína také dobře poslouží růžová mikina s kapucí, taktéž s motivem poníka.

Něco na dobrou noc

No a konečně, když po dlouhém a namáhavém dni ulehnete do postele, odvede vás do říše spánku a snů létající poník na duze, jenž zdobí vaše pyžamo. Na výběr je černo-bílá kombinace nebo růžové pyžamo. Obě pyžama tvoří dlouhé kalhoty a tričko s dlouhými rukávy.

Tak co, necháte se také unášet na duhovém mráčku, který vás zanese zpátky do dětských let?

Zdroj foto: Tezenis

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, jaro, spodní prádlo a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu