Festivalová inspirace z Coachelly

Festivalová inspirace z Coachelly

27. červen 2018, Festivalová inspirace z Coachelly, Levis

Sponzorované odkazy

Lev‘is je jedna z nejpopulárnějších značek dnešní doby, a nejen proto jsme si mohli povšimnout úžasných módních kousků i na velkém festivalu Coachella.

Coachella

Každý rok je tento festival obrovskou hudební, ale i módní inspirací. Spousta návštěvníků ráda volí své outfity co nejvíce pohodlné, aby se na festivalu mohli skvěle bavit po celou dobu jeho trvání. Celebrity se obvykle snaží být v tomto duchu originální a letos velká spousta z nich vsadila na denimové šortky od Levi‘s. Nechte se inspirovat módními vlnami Kalifornie a buďte jako americké stars, vsaďte na klasiku.

Šortky a celebrity

V pohodlných šortkách dokonce známá zpěvačka Beyoncé vystupovala na festivalu Coachella. Modelka Bella Hadid zakomponovala roztrhané módní šortky do romantického looku a Romee Striid je doplnila o batikovanou džínovou bundu. 

Šortky od Levi‘s

Šortky jsou pohodlné, což je nejen pro festivaly důležité. Není v nich horko, a to je v létě podstatným faktorem pro volbu oblečení. Navíc v šortkách ukážete své nožky! 

Pokud vám ve skříni takové pohodlné a zároveň stylové šortky chybí, nebo nemáte ani staré džíny, které by se daly zkrátit, podívejte se na novou kolekci šortek Levi’s. Vybrat si můžete z několika různých odstínů džínové barvy a také pastelové růžové, tyrkysové i bílé.

V nabídce naleznete také elastické šortky s vypasovaným pasem, nebo lehce prodlouženou nohavičkou. Nebo také Baggy ve volném širokém hip hip stylu. V nabídce se objevují dokonce krásné klasické lacláče. 

S čím šortky sladit?

Nejlepší dojem uděláte, když vsadíte na v celku retro styl – bílé triko a modré šortky. Tento look je pořád oblíbený a je často základní stavební prvek pro celkový outfit. Můžete si přes sebe hodit tmavou či světlou bundu, na krk výrazný náhrdelník a párty může začít. Nebo se můžete inspirovat návštěvníky festivalu Coachella a vsadit na flitry a třpytky, v podobě třpytivého trička, bundy, nebo crop-topu. 

Zdroj foto: Levi's

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu