Tajemství sportovního léta: Nike React Element 87

Tajemství sportovního léta: Nike React Element 87

7. červenec 2018, léto, tenisky, Nike React Element 87

Sponzorované odkazy

Na pařížském Fashion Weeku byla v rámci přehlídky japonského labelu Undercover představena nová podoba tenisek Nike React Element 87. Obujte je na léto i vy!

Tenisky se silným sklonem k technickému designu, jejichž inspirací byl nový běžecký model Nike Epic React, ale též Nike Internationalist z roku 1981, jsou nyní k mání jako volnočasová obuv. A právě léto láka nazout je a vyrazit ven.

nová teniska Nike React Element 87

nová teniska Nike React Element 87

Vyrazte kdykoli a kamkoli

Mají jedinečný tvar, který přirozeně rýsuje nohu – nárt, prsty a chodilo, k tomu kvalitní pěnu pro maximální tlumení rázů a jsou zaměřeny na ultra pohodlí pro každodenní nošení.

V Nike React Element 87 můžete v nich vyrazit doslova kamkoli (do města, do přírody, či zasportovat si), kdykoli (ráno, v poledne, večer) a jakkoli (pomalou procházkou, rychlou chůzí, klusem či během). Vždy budete v pohodě a vaše nohy vám poděkují.

vyrazit v nich můžete kamkoliv

vyrazit v nich můžete kamkoliv

Tlakové mapy to jistí

Sporty bota je vybavena sérií tlakových map, přičemž s inovacemi na nich návrháři rozhodně nešetřili. Testovali totiž tak dlouho, až vymysleli co možná nejfunkčnější design. Metodou pokus–omyl byly aplikovány různé typy dírkování. A vyplatilo se.

Různé hustoty pěny a již zmíněné tlakové mapy byly vytvořeny prostřednictvím vzorované mezipodešve, která vymezila, kde a jak aplikovat různou míru zhuštění, aby se dokonale přizpůsobila každé velikosti bot. Proto je výsledek vždy dokonalý, a to u jakékoli velikosti.

Nike React Element 87 se nabízí v několika barevných provedeních

Nike React Element 87 se nabízí v několika barevných provedeních

Tužší a užší vzorek podrážky nazvaný Nike Epic React, přenáší výkon původně běžecké boty do volnější a širší neformální měkké tenisky. Takže jednoduchý přístup takzvaného „návratu boty ke kořenům“ (k prosté chůzi kamkoli a kdykoli) přinesl velmi sofistikované výsledky.

Stoprocentně textilní vrstva TPE zajišťuje tenisce okamžitou a komfortní funkčnost, a spolu s inovativním designem sportovní boty se zrodil kousek, který stojí za to mít.

podrážka Nike Epic React

podrážka Nike Epic React

Teniska spatřila světlo světa v Evropě u vybraných prodejců a skrze aplikaci SNKRS 21. června 2018. Cena se pohybuje od 209 do 249 dolarů, což činí v přepočtu na koruny nějakých 4633 až 5519 Kč.

Půjdete do nich i vy?

Zdroj foto: Nike

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři, tenisky a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu