Speciál šitý na míru dětem

Speciál šitý na míru dětem

15. listopad 2018, děti, gumáky hračky, šaty, oblečení, Nila

Sponzorované odkazy

Kouzla a design i pro ty nejmenší – srdce maminek zaplesá. Je tady Nila a jejich podzimní trendy pro děti. Odoláte?

Už zase skáče do kaluže

Které dítko by nemilovalo poskakování v kaluži? I rodiče si s dětmi užijí legraci, stačí se vybavit tou správnou obuví. Zateplené gumáčky Gimo WT od Kavat s odnímatelnou vložkou jsou to pravé nejen na podzim! Žlutá nebo černá barva pro kluky i holky čekají právě na vaše děti – a procházky budou nezapomenutelné v jakémkoli počasí.

Ty nejmenší v teple

Aby děti neprochladly, je důležité je správně obléci. Možná právě proto mizí kolekce značky Disana z Nila ve velkém. Oděvy ze 100% merino vlny totiž zahřejí na pohled i na dotek. Nejenže jsou velmi teplé a brání prochladnutí, navíc jsou odolné vůči vlhku a mají samočistící vlastnosti. Jsou stejně sladké jako váš drobeček v nich. Milujeme Disanu!

Dárečky pro vaše „dárečky“

Vánoce se blíží. Plánujete obdarovat vlastní děti, nebo si nevíte rady s dárkem pro děti vašich blízkých? Nila vám pomůže. Tentokrát v jejich nabídce najdete třeba designové hračky od Wooden Story. Kostky a skládačky připomínají návrat v čase a vůně dřeva i kouzelné balení dostane zaručeně vás i obdarované.

Nejjemnější péče pro nejmenší

Nila myslí i na novorozené zázraky. Pro miminka proto připravila kolekci přírodní péče rovnou z Francie. Kosmetika Monios Paris přináší šetrnou péči o citlivou dětskou pokožku. Jedná se rozhodně o must have pro všechna milovaná miminka.

Zdroj foto: Nila

Autorem článku je Vendula Jelínková. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu