Kolekce pro pořádné chlapy: Roadtrip po USA

Kolekce pro pořádné chlapy: Roadtrip po USA

17. listopad 2018, pánská móda, pánské oblečení, pro chlapy, vánoce, tip na vánoce

Sponzorované odkazy

I muži maj své sny – třeba zamířit ve veteránovi napříč Amerikou, vychutnat si západy slunce a užívat si rockovou hudbu, linoucí se z autorádia. Ve stylu roadtripu vznikla také nová kolekce pánského oblečení pro pořádné chlapy. Móda, za kterou se muži nemusí stydět.

Route 66

Známá silnice se stala předlohou pro nejnovější pánskou řadu oblečení v KiK. Na motivy slavné Route 66 připravili tvůrci hned čtyři pánské mikiny, které nesou její název spolu s americkým motivem. Klasická mikina bez kapuce je ležérní a hodí se k opravdovým motoristům, stejně jako k pohodovému stylu milovníka denimu. Mikina Route stojí 279 Kč.

Hudba je rock

Aby byla chlapská řada kompletní, nesmí chybět ani to, co k cestování rozhodně patří – pořádná muzika! A za tuhle kolekci se žádný rocker rozhodně nebude stydět. Každý, kdo zbožňuje AC/DC, Nirvanu nebo třeba Kiss, nechť si to zamíří do KiKu, kde čeká vymazlená řada mikin s potiskem vepředu i na zádech – to aby bylo jasno, kdo je tady skutečný fanoušek! Mikina Nirvana.Kiss nebo AC/DC vyjde na 429 Kč a pánské mikiny modrá, šedá a černá s potiskem Route, 68 a a California vyjdou na 279 Kč za kus.

Vánoce za rohem

Na závěr nezbývá, než připomenout, že se blíží Vánoce. Jestliže máte doma pořádného chlapa, pak můžete začít lovit dárečky – třeba právě v KiK! To je náš dnešní chlapácký tip pro partnerky, které chtějí udělat radost!

Zdroj foto: KiK

Autorem článku je Vendula Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Nejnovější články

Baťa a charitativní tenisky

Baťa a charitativní tenisky

14. prosinec 2018

Bundový speciál pro muže

Bundový speciál pro muže

11. prosinec 2018

Pohodlí pro chladné dny

Pohodlí pro chladné dny

10. prosinec 2018

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu