Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami

Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami

6. říjen 2008, Guess kabelky, luxusní kabelky, Guess by Marciano, Marciano, G by Guess, Kabelky Guess 2008, Kabelky Guess

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi milovnice luxusních kabelek, určitě jste nemohly přehlédnout krásné a velmi trendové kabelky americké značky Guess. Za sedmadvacet let působení této firmy si totiž kabelky Guess i jiné produkty této značky zamilovaly milióny lidí a jejich počet stále roste.

Značka Guess byla založena v roce 1981 bratry Marcianovými v Kalifornii, tenkrát to však byla jen malá továrna na výrobu džínů. Bratři Paul a Maurice Marcianovi vyrůstali v jižní Francii a dá se tedy říct, že tamější elegantní a sexy styl oblékání je ovlivnil v jejich tvorbě, skombinovaly ho totiž se svým oblíbeným stylem divokého západu. Na začátku osmdesátých let byl denim trochu v ústraní a to byla příležitost pro bratry Marcianovy, kteří svými důmyslnými návrhny navždy změnili vnímání denimu. Vytvořili kolekci, jež byla smyslná, inovativní a nadčasová. Ze začátku byli malobchodníci skeptičtí a nakupující zdráhaví, ale potom co na naléhání bratrů Marcianových obchodní dům Bloomingdale's sou­hlasil s prodejem dvou tuctů Guess džínů, vše se změnilo. Slavné Marylin jeans se třemi zipy byly tak sexy, že během několika hodin byly vyprodány. A tak se zrodila značka Guess, značka, která je dnes jednou z vedoucích na trhu se 747 obchody po celém světě včetně České republiky. Prodejny Guess najdete například v Praze v Palladiu či v OC Nový Smíchov a v Brně v Olympii.

Guess rozděluje svou tvorbu do třech řad: řada Guess reprezentuje nespoutanou, sexy, ryze americkou módu s mezinárodním šmrncem, Marciano je pak řada velmi ženská a sexy a poslední G by Guess představuje módu nezávislou, drzou, sebevědomou a vysoce stylovou.

Velmi stylové jsou i kabelky Guess, které odrážejí nejnovější módní trendy. Guess nabízí opravdu veliké množství kabelek různých stylů, velikostí i barev, tak, aby si mohla svou Guess kabelku vybrat každá žena.

Kabelky Guess 2008

Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami (http://www.luxurymag.cz)

zdroje: www.guess.com, fotky: www.zappos.com

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu