
Trendy podzimní kabáty od H&M
18. října 2008, H&M, kabáty, kabátky, podzimní kabáty, trenčkoty, kabáty H&M
Pan podzim již definitivně převzal své žezlo a po následující tři měsíce se ho jen tak nevzdá. Tomu bychom také měli přizpůsobit náš šatník a vyměnit lehká „zářijová sáčka“ za pořádně hřejivé kabáty. Skvělou volbou budou jistě podzimní kabáty od švedské značky H&M.
Historie H&M
Švédská značka H&M nabízí trendy módu pro ženy, muže i děti, její sortiment zahrnují taktéž vlastní kolekce obuvi, doplňků nebo kosmetiky. Ačkoliv nám Čechům je značka H&M známá až od roku 2003, kdy tu byl otevřen první H&M obchod, tato značka působí na trhu již od roku 1947. V tomto roce byla totiž otevřena první prodejna H&M (Hennes & Mauritz) ve švédském Västerås, a to panem Erlingem Perssonem. Od tohoto založení tedy uplynulo již přes jednašedesát let a z H&M se stala mezinárodní společnost s více jak 1600 obchody ve dvaatřiceti zemích světa, a to včetně Honkgongu, Kanady či Spojených arabských emirátů. Za úspěchem této značky jistě stojí její filozofie, která zní „ nabízet kvalitu za nejlepší cenu“ a taktéž spolupráce se známými osobnostmi, jako například se zpěvačkami Madonnou a Kylie Minogue, návrhářem Karlem Lagerfeldem a dalšími.
Kabáty jsou letos in
Pokud radši nosíte krátké bundičky do pasu s obavou, že v kabátu byste vypadala jako baculka, bojíte se zbytečně. Šikovně zvolený kabát Vám vždy poslouží, tak jak má, ať už zvolíte vypasovaný kabát na zvýraznění Vašeho vosího pasu či kabátek áčkového střihu, aby naopak nějaká ta kila navíc skryl. Výběr kabátů je dnes opravdu široký, a tak můžete volit mezi kabátky dlouhými do půli stehen nebo až ke kolenům či ještě delšími. Podobnou variabilitu můžete vypozorovat i u délky rukávů, které jsou buď klasicky dlouhé či tříčtvrteční s ozdobnými manžetami. Co se týče materiálů vyrábějí se nejčastěji kabáty vlvněné, tvídové či flaušové. Kabáty bývají hladké nebo zdobné, jednobarevné, vzorované nebo kombinují dvě barvy, například bílý kabát s černými manžetami či dvouřadým zapínáním jiné barvy.
H&M ve své letošní podzimní kolekci představila hned několik modelů kabátů zajímavých střihů i barev. Tak jako celé podzimní kolekci značky H&M tak i kabátům dominuje fialová, zelená a šedá barva, které doprovází tradiční černá. V kolekci narazíme i na klasické trenčkoty, přednost je však dán kabátům s linií elegantního A. Zajímavými detaily jsou pak dlouhé rukávy ve tvaru tulipánu, či nápadité zapínání u krku.


zdroje: www.hm.cm, www.shop.hm.com
Související články:
Dámské zimní kabáty Orsay, Mango, Promod a H&M
Stylová i v chadném počasí / Dámské kabáty a kabátky 2008
Podzimní trendy dámské módy roku 2008
Beata B., Dámské oblečení
Pojďte diskutovat k článku Trendy podzimní kabáty od H&M do našeho fóra. Přidej komentář (zatím bez komentáře).
Nejnovější články
Cropp - objev svůj styl!
10. března 2010
Milan Fashion Week - podzim/zima 2010-11
10. března 2010
Zkuste něco nového! / Háčkované spodní prádlo
09. března 2010
London Fashion Week podzim/zima 2010-11
08. března 2010
New York Fashion Week podzim/zima 2010-11
08. března 2010
Dámské jarní bundy 2010
07. března 2010
Hledáte módní trendy 2010?
orsay, móda, moda 2009, zara, victoria secret, h&m, luis vuitton, orsay katalog, baťa obuv, letní šaty, lacoste oblečení, pánské obleky, Blažek obleky, mango oblečení, converse boty, hodinky omega, plesové šaty 2010, plavky 2009, moda podzim 2009, šaty na maturitní ples, rolex hodinky, litex plavky 2009, plavky 2010, koktejlové šaty, šaty na léto ... další
Top tagy
Top články
- Kozačky za akční ceny: Výprodeje Baťa, Deichmann, Humanic
- Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay
- Na vysoké noze / Boty na platformě jaro/léto 2010
- Kabelky, tašky a batohy Converse
- Sukně na jaro 2010
- Kozačky – boty do všech ročních období / Kozačky na jaro
- Dámské jarní bundy 2010
- Buďte na plese za hvězdu! / Šaty na ples
- Začněte se těšit na léto již dnes! / Plavky Victoria's Secret 2010
- Vintage a Retro styl je stále in! / Retro oblečení

