Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay

Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay

24. listopad 2008, Orsay, oblečení Orsay, orsay.cz, orsay online katalog, e-shop, Orsay Brno

Sponzorované odkazy

Orsay – to je značka dámského módního oblečení určená mladým, aktivním ženám, které jsou otevřené světu a novinkám a které chtějí být ve shodě s nejnovějšími trendy.

Něco málo z historie

Značka Orsay nabízí ženám své oblečení již třicet tři let, a to ve více než pěti stech obchodech v osmnácti evropských zemích. Na počátku, tedy v roce 1975, však byla tato dámská móda k dostání pouze v Německu. Od roku 1993 firma postupně expandovala od Rakouska, přes Polsko či Českou republiku až do Chorvatska či Bosny a Hercegoviny a Turecka.

Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay (http://www.luxurymag.cz)

The Feminine Style

Designéři značky Orsay navrhují s vášní moderní oblečení pro sebevědomé ženy, které se chtějí zcela oblékat podle svého osobního vkusu a stylu, elegantně, žensky a vždy trendově a navíc jim je nabízí za přiměřené ceny. Svým zákaznicím nabízí vysoce módní šaty i perfektně kombinovatelné oblečení pro denní nošení a doplňky ve třech stylech: City, Casual a Party, takže se mohou žensky oblékat podle nálady a příležitosti.

Thank God I'm a Woman

Thank God I'm a Woman je nová kampaň značky Orsay, jež je vyjádřením pocty přirozené kráse ženy. Moto této kampaně zní: „Jsem šťastná být ženou“ a tento pocit se plně odráží v celé Orsay kolekci, jež je určena sebevědomým, spokojeným, autentickým ženám s radostí ze života a jež ráda podtrhuje svou ženskost. Kolekce je plná podzimních barev, tedy hnědé, šedé ale i barev spadlého listí, jako je žlutá, oranžová a červená. Modely, stejně jako celá kolekce, jsou šity tak, aby podtrhly ženskou silutetu, nechybí ani rozevláté šifonové blůzky, nádherně vzdušné šaty, roztomilé kabátky a svetry. Ve stejném duchu jsou i doplňky, dlouhé kožené rukavice, barevné kabelky a pásky, to vše najdete v nové kolekci.

Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay (http://www.luxurymag.cz)

Orsay Web a online katalog

Firma Orsay rozjela svoje webové stránky již v roce 1998 a od této doby na nich můžete nahlédnout jak do nových kolekcí, tak do lexikonu módy či se dozvědět novinky ze světa Orsay. Stránky jsou k dispozici ve čtyřech jazycích včetně češtiny. Více o oblečení značky Orsay tak najdete na www.orsay.cz.

Orsay obchody

Orsay má své obchody rozsety po celé České republice, vždy minimálně jeden v kraji. Nejvíce je jich samozřejmě v hlavním městě, dále pak v Brně, kde Orsay obchody najdete ve Vaňkovce, Futuru, Avionu a Králově Poli. Orsay Ostrava se pak nachází v nákupním centru OC FuturumAvion Shopping Park Ostrava.

Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.orsay.cz, www.orsay.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu