Mexx – inspirován polibkem

Mexx – inspirován polibkem

1. únor 2009, Mexx, Mexx women, Mex XX, MiniMexx, BabyMexx, MexxSport Men, Fly High

Sponzorované odkazy

Společnost byla založena v roce 1980 a o šest let později pojmenována Mexx, když došlo ke sjednocení dvou značek: pánské Moustache a dámské Emunuelle, jež se spojily písmeny XX, což je symbol dvou polibků: M(oustache) + E(manuelle) + XX = MEXX. Nově vzniklá společnost se zviditelnila kampaní „Here we are“ (Tady jsme), ve které byly obě původní značky zastoupeny opačným pohlavím a aktéři se líbali, čímž symbolizovali toto nové spojení. Motiv polibku byl pak použit v mnoha dalších kampaních. Tyto dvě mezinárodní oděvní značky sjednotili svoje kolekce a vytvořili tak módu s čistými střihy a nádechem mladistvého životního stylu.

Mexx – inspirován polibkem (http://www.luxurymag.cz)

Kromě oděvů Mexx produkuje řadu parfémů, slunečních brýlí a obrouček na dioptrické brýle, bot, povlečení, kabelek a v neposlední řadě parfémů (např. Fly High, Ice Touch, Waterlove). Výrobky Mexx jsou dnes již k dostání ve více jak 65 zemích světa. Filosofie společnosti se inspiruje svobodnými, pozitivně myslícími lidmi, kteří jsou optimističtí, inspirující, nekonformní a společenští. Stručně řečeno: „Mexx je postoj, životní styl, polibek.“

Mexx – inspirován polibkem (http://www.luxurymag.cz)

Mexx pro ženy

Mexx nabízí oblečení, doplňky, šperky a parfémy pro sebevědomé a energické ženy. Mladší sestrou Mexx Women se stala linie pojmenovaná XX, která se inspiruje nejnovějšími módními trendy a je určena pro dívky, které si rády vytvářejí svůj vlastní styl a nebojí se kombinovat nejrůznější kousky oblečení. V roce 2002 byl otevřen první samostatný obchod s XX Mexx na Václavském náměstí v Praze. Mexx mimo jiné nabízí i sportovní oblečení pro aktivní ženy, které je jak praktické, tak trendy.

Mexx – inspirován polibkem (http://www.luxurymag.cz)

Mexx pro muže

Mexx móda pro muže je všední, přesto sofistikovaná. MexxSport Men je víceúčelová móda, která se soustředí na praktičnost, modernost a pohyb. V nabídce je k dostání také spousta elegantního pánského oblečení, včetně velmi slušivých obleků.

Mexx – inspirován polibkem (http://www.luxurymag.cz)

Mexx pro děti

V roce 1992 vznikla nová linie oblečení MiniMexx, která byla určena rodičům, jež chtějí oblékat svoje batolata ve stejném stylu jako sami sebe. Po jejím velkém úspěchu se v roce 1996 zrodila kolekce BabyMexx, která byla určena pro miminka ve věku do šesti měsíců. Pro větší kluky a holky existují řady Kids a Junior.

Zdroje: www.mexx.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu