Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics

Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics

17. červenec 2009, Marlboro Classics, léto 2009, pánská kolekce, urban west look, western, americký západ, On the road

Sponzorované odkazy

Člověk a příroda. Autenticita a jedinečnost. To jsou základní hodnoty Marlboro Classics již od 80. let, kdy byla značka založena. Původně se jednalo o výhradně pánské kolekce inspirované legendárním americkým západem. Marlboro Classics je koncipována pro muže a ženy, kteří si umějí užívat život a dokáží si vytvořit svůj vlastní look. Značka je vyráběna a distribuována Valentino Fashion Group, která je přední módní společností v Itálii.

Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics (http://www.luxurymag.cz)

Již od počátku byla Marlboro Classics zárukou kvality a produkovala pouze výrobky s vysokými standardy. Zákazník si může být jist tím, že takové hodnoty jako praktičnost, přirozená nezávislost a autentičnost zůstávají neodmyslitelnou součástí značky. Marlboro Classics nabízí kromě oblečení pro pány i dámy také obuv a doplňky. Dnes se zaměříme na pánskou módu, kterou to vše začalo.

Pánská kolekce léto 2009

Marlboro Classics pánská kolekce pro léto 2009 v sobě snoubí svobodu s formálností, styl tolik typický pro americký západ. Kolekce nese název „On the road“ (Na cestě) a obsahuje praktické a pohodlné, ale zároveň velmi trendy a šik oblečení napůl ležérního a napůl formálního stylu. Kolekce je plná letních vzdušných kalhot, které vynikají směsicí různých materiálů a propracovanými střihy. Kalhoty s pěti kapsami jsou na cesty ideální, jelikož jsou nejen pohodlné, ale především praktické. Novinkou této sezóny jsou různé barvy plátěných a denimových kalhot, které se dají dokonale sladit s triky a košilemi s westernovými motivy. Výšivky, záplaty, četné švy, světlé barvy a tenké proužky zkrášlují vlněné pullovery. Pohodlné střihy, mnoho kapes, zipy: všechny tyto extra detaily pamatují na důležitost funkčnosti pro člověka na cestách. Kombinace krátké kožené bundy bundy s žebrováním a kalhot s přírodními nebo vypranými barvami vám pomůže vytvořit tzv. urban west look. Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics (http://www.luxurymag.cz)Legendární styl amerického westernu / Marlboro Classics (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.marlboroclassics.valentinofashiongroup.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu