Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G

Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G

20. červenec 2009, sluneční brýle, Dolce & Gabbana, D&G, limitovaná edice, Swarovski, sluneční brýle 2009, značkové sluneční brýle, luxusní sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Sluneční brýle Dolce & Gabbana reprezentují rafinovanost a styl. Byli to právě D&G, kdo proměnil nápad nosit stylové sluneční brýle v něco zábavného a trendy. Všechny D&G kolekce slunečních brýlí jsou pečlivě řemeslně zpracovány s materiálů, které umožňují nošení brýlí i v noci. Postupem času se staly nezbytným doplňkem na galavečery, vernisáže a jiné důležité události po celém světě. Sluneční brýle D&G patří sice do vyšší cenové kategorie, nicméně investice do nich se vyplatí. Slouží totiž nejen jako perfektní ochrana vašeho zraku, ale také jako luxusní doplněk k jakémukoliv outfitu. Navíc díky jejich nadčasovému designu jen tak nevyjdou z módu.

Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G (http://www.luxurymag.cz)

Limitovaná edice

Limitovaná edice slunečních brýlí D&G je prvotřídní a exkluzivní díky čtyřem novým elegantním, svůdným a velmi ženským designům. Nové materiály, unikátní výrobní postupy a mimořádná zaměřenost na detaily jsou pro tuto kolekci typické. Elegantní tvary rámů, mírný sklon čoček a nožičky ručně zdobené křišťály jsou detaily, které zajišťují maximální pohodlí a zachytí ten nezaměnitelný dotek, který odlišuje Dolce & Gabbana styl od ostatních. Elegantní pouzdra na brýle vyložená luxusním hedvábným sametem byla vyrobena speciálně pro tuto kolekci, aby doplňovala jedinečný vzhled D&G limitované kolekce brýlí dostupných pouze u vybraných prodejců.

Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G (http://www.luxurymag.cz)

Hvězdné sluneční brýle

Dolce & Gabbana si na trhu se slunečními brýlemi velmi rychle vybudovali silnou pozici a drží se tam již několik sezón po sobě. Vzhledem k jejich oblíbenosti se nemusí obávat, že by se situace v dohledné době změnila. Sluneční brýle Dolce & Gabbana jsou především velmi populární mezi mnoha zahraničními celebritami. Pořídili si je například Angelina Jolie, Kylie Minogue či Katie Holmes. Kromě slunečních brýlí nabízí D&G také širokou škálu slušivých dioptrických brýlí.

Jedinečný doplněk / Sluneční brýle D&G (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje:

http://www.dolcegabbana.com/ http://sunglassopticstudio.com/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu