
New Yorker představuje kolekci pro podzim 2009!
Je tu další přehlídka podzimních hitů a trendů, tentokrát v podání u nás velmi oblíbené německé módní značky New Yorker.

Není divu, že úspěch značky New Yorker je tak velký, a to nejen u nás. Vždyť se New Yorker může pyšnit celkem 712 prodejnami v mnoha dalších evropských zemích. Schopnost, jakou tato značka nabízí nejnovější trendy za pár korun je obdivuhodná. Díky New Yorkeru tak může být trendy každý, bez toho, aby se mu prohla peněženka. Což ocení hlavní mladí lidé, pro které je značka více méně určena. Navíc se tu můžete obléknout od hlavy až k patě, New Yorker totiž nabízí širokou škálu oblečení (a to jak dámského, tak pánského), doplňků, spodního prádla i plavek Do České republiky tato značka zavítala v roce 2004, kdy otevřela svůj první obchod v Praze. Dnes najdeme obchody New Yorker ve větších městech po celé republice.

Amisu podzim 2009
Amisu je jedna ze značek, které jsou v shopech New Yorker nabízeny, a oproti drzejší a takřka teenagerovské Fishbone Sister je více sexy, ženštější a nepostrádá ani elegantní kusy. Kolekci Amisu pro podzim 2009 vévodí tmavší barvy, jako je černá, šedá, tmavě modrá, fialová a hnědá v kontrastu s bílou a krémovou. Samozřejmě ani designéři značky New Yorker neopomenuli fakt, že móda 80. let je letošním největším hitem, a tudíž i kolekce Amisu je z části ovlivněna tímto trendem. Lesklé i flitrované legíny, úzké džíny, kožené bundy, vesty s uniformními knoflíky, černá vypasovaná saka, to vše najdete v aktuální kolekci Amisu. Nechybí ani napodebiny kožichů, tlusté svetry, chlupaté vesty a kožené bundy s třásněmi v bohémském stylu.

Fishbone Sister
Mladistvé kolekci Fishbone Sister dominuje káro, a to jak na sexy volných košilích, dívčích šatičkách i skládaných sukních či bundičkách. Dále zde najdete praktické, ale zároveň líbivé mikiny s vtipnými potisky a samozřejmě také úzké džíny.


Doplňky
New Yorker letos na podzim přichází i s velice povedenou kolekcí doplňků, a to od celkem vydařených bot, které skýtají jak velmi trendy boty kotníčkové, tak kozačky poloholeňové i ty nad kolena v různých provedeních od syntetické kůže po semiš v klasických barvách podzimu jako je šedá, černá, okrová, fialová nebo modrá. K nim nabízí i podobně laděné kabelky velkých i menších rozměrů. Trendy šátky, čepičky i hučky a nezbytnou bižuterii.

Pojďte diskutovat k článku New Yorker představuje kolekci pro podzim 2009! do našeho fóra. Přidej komentář (zatím bez komentáře).
Nejnovější články

Barevné šortky jsou hitem letní sezóny
24. květen 2012

Zažijte osvěžující léto s motivem ovoce!
23. květen 2012

Ploché sandály – to nejlepší pro horké letní dny
23. květen 2012

Hravé plavky Lindex – buďte hvězdou pláže
22. květen 2012

Překvapí Vás! Kolekce Orsay léto 2012
21. květen 2012

Buďte jako Pocahontas! / Peříčkové náušnice a náhrdelníky
21. květen 2012