Dana Morávková představila podzimní kolekci 1.2.3.

Dana Morávková představila podzimní kolekci 1.2.3.

20. říjen 2009, 1.2.3., 1-2-3, Un deux trois, Dana Morávková

Sponzorované odkazy

Dana Morávková představila podzimní kolekci 1.2.3. (http://www.luxurymag.cz)Známá herečka Dana Morávková představila trendy pro nastávající podzim a zimu v podání francouzské značky Un 1 Deux 2 Trois 3, jejíž je tváří. Komorní prezentace se uskutečnila v pražském butiku ve Vodičkově ulici. K vidění byly elegantní, klasické a současně mladistvě originální modely.

Celá kolekce se nese ve znamení dokonalého propojení městského „chic“ stylu a typické nedbalé pařížské elegance, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Nápadité střihy, typické pro 40. a 80. léta, upoutají vysokými, zúženými pasy, blyštivým zapínáním. To vše v oblíbené fuchsiové, purpurové nebo královské modré. Kvalitní zpracování a nevšední řešení detailů je pro tuto značku samozřejmostí. Aktivní ženy jistě potěší i nejrůznější doplňky v podobě obuvi, kabelek, bižuterie či pásků.

Dana Morávková představila podzimní kolekci 1.2.3. (http://www.luxurymag.cz)Oblečení pro tuto sezónu čerpá z principů proslulé „pařížské krejčoviny“, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Jak se na prvotřídní francouzskou značku sluší, inspirací návrhářům byly vždy okouzlující Pařížanky na svých procházkách bulváry i uličkami. Výsledkem jsou hravé a zábavné, především však dokonale sladěné a padnoucí, kombinace strukturovaných kabátků s rozevlátými sukněmi, tvídů s potištěnými halenkami a plášťů empírového střihu s „malými večerními“.

V modelech aktuální kolekce 1.2.3. se podoba ženy během toulek – ať už Paříží či kterýmkoliv jiným městem, mění podle nálady a příležitosti.

Dana Morávková představila podzimní kolekci 1.2.3. (http://www.luxurymag.cz)Jednou ji potkáme jako „šelmu“ v botanické zahradě v šatech s leopardím vzorem, jindy v Lucemburských zahradách jako múzu umělců v pop outfitu a vzápětí se v Saint Germain promění v intelektuálku v ultraženském kostýmu inspirovaném 40. léty. Šaty září v zahradách Bagatelle, volné, vzdušné a lehké jako záchvěv úsměvu. V Les Tuileries naopak zvítězí kostým v duchu Rue Cambon. Sako v barvě camel s velkorysým límcem nebo pohodlný kabátek si oblékne na náměstí Des Battignolles. Den končí a Pařížanka zvolí rafinované šaty a elegantní plášť. Celkový dokonalý dojem pak ještě umocní geometrická pestrobarevná bižuterie a boty na klínu nebo saténové střevíčky na vysokém podpatku.

Módní značku 1.2.3. si s radostí zvykly oblékat především moderní, aktivní ženy. Nabízí totiž přesně to, co si žádá jejich životní styl  – noblesní eleganci spojenou s praktičností a komfortem.

Imageovou kampaň francouzské značky 1.2.3. pro nastávající sezónu nafotila Dana Morávková se známou módní fotografkou Lucií Robinson. Herečku líčil Filip Novák, Resident Trainer značky MAC, o vlasový styling se postarala Jana Burdová, držitelka ocenění Kadeřník roku 2008 v soutěži Czech and Slovak Schwarzkopf Hairdressing Awards.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu