Krokodýl na tričku / Trička Lacoste

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste

2. listopad 2009, Lacoste, Lacoste trička, polo trička, René Lacoste, krokodýl, polotričko

Sponzorované odkazy

Módní značku Lacoste zná po celém světě milióny lidí a není se čemu divit. Lacoste vyrábí stylové oblečení, pohodlnou a kvalitní obuv i kosmetickou řadu. Než se ale dostaneme k samotným výrobkům, na které se v dnešním článku zaměříme, krátce si připomeňme něco k historii této značky.

Lacoste

Módní společnost Lacoste založil René Lacoste, jehož přezdívku byste mohli uhádnout i Vy. Ano, René Lacostu přezdívali „krokodýl“. V roce 1933 se pak René Lacoste se svým přítelem založil společnost, která se soustředila na výrobu polo triček, a již ve své době se tato společnost stala velmi úspěšnou. Postupem času rozšířila značka Lacoste nejen svou výrobu, ale rozmístila po celém světě i své butiky.
V dnešním článku se podíváme za stylovými a perfektně propracovanými, pohodlnými i velice slušivými dámskými i pánskými Lacoste tričky.

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste (http://www.luxurymag.cz)

Lacoste trička pro ženy

Polo trička s límečkem pro ženy vypadají velice sexy, i když je řadíme spíše mezi trička sportovní. Žena totiž nemusí vypadat sexy pouze v topech s velkým výstřihem, ale i ve sportovních outfitech. A toho jsou trička Lacoste důkazem. Z široké nabídky triček Lacoste si zajisté vyberete i přesně takový odstín barvy, jaký si jen přejete.
Límečky na tričkách navíc dodávají tričku elegantní ráz, a tričko tak nepůsobí tolik sportovně. Nepřehlédnutelný je na Lacoste tričkách i symbol firmy, malý krokodýl.
Trička Lacoste jsou navíc vyrobena z velmi příjemných a kvalitních tkanin, a tak je nošení takových triček velmi pohodlné.

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste (http://www.luxurymag.cz)

Dámská Lacoste trička s dlouhým rukávem

Značka Lacoste nevyrábí pouze trička s krátkým rukávem, ale i polo trička s rukávem dlouhým.
Jak můžeme sami vidět, elegantně na Lacoste tričku působí černobílá kombinace barev. Takové tričko se Vám může hodit zaručeně ke všemu. Jak ke sportovnějším džínům, tak i k elegantnější černé sukni a podpatkům. Samozřejmě záleží i na módních doplňcích, které k outfitu zvolíte.
Skvěle a nápaditě vypadá i další Lacoste tričko s barevnými proužky v modré, šedé a červené barvě. Proužkům dá pak vyniknout i samotná bílá barva trička. Již na první pohled vypadá tričko pohodlně.
Hodit se Vám bude určitě i slušivé tmavě modré tričko s tenkými růžovými proužky, které Vám bude slušet ke všem džínům.

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste (http://www.luxurymag.cz)

Pánská Lacoste trička

Lacoste trička nesluší však pouze ženám. I muži v nich vypadají naprosto skvěle. Límeček dodá pánům elegantní vzhled a správně vybraný střih podtrhne dokonalost mužské postavy. I muži si zde vyberou z široké nabídky vzorů a barev, a tak ve výběru Lacoste trička záleží na vaší fantazii a stylu.
Vybírat si pánové můžou jak ze sportovnějších triček, tak i z těch elegantnějších.
Lacoste trička se Vám zaručeně budou hodit do nejrůznějších společností a stanou se Vašimi příjemnými společníky po celé pracovní, společenské, sportovní i odpočinkové dny.

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste (http://www.luxurymag.cz)

Pánská Lacoste trička s dlouhým rukávem

Na zimu a chladnější dny by se pánům mohla hodit Lacoste trička s dlouhým rukávem. Opět se i v tomto případě můžeme zmínit o nápaditých barvách, kvalitních materiálech, nejrůznějších vzorech na tričkách, perfektních střizích a slušivých límečcích.

Krokodýl na tričku / Trička Lacoste (http://www.luxurymag.cz)

Trička Lacoste jsou tou správnou volbou pro Vaše každodenní pohodlí, doma, v práci i ve společnosti.
Vyzkoušejte i Vy jejich kvalitu a vemte svého krokodýla ven.


„Zdroj“: www.lacoste.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu