Pánské spodní prádlo / Astratex.cz

Pánské spodní prádlo / Astratex.cz

12. leden 2010, pánské spodní prádlo, boxerky, slipy, pánská tanga, nátělníky, spodní kalhoty, spodní trika, Hanna Style, Supplex, thermo materiál, bezešvé provedení, www.astratex.cz

spodním prádle se často hovoří ve spojení s ženami. Pokud se řekne spodní prádlo, automaticky si většina z nás představí komplety podprsenek a kalhotek nebo sexy noční košilky.
Dnes si ale představíme modely pánského spodního prádla. Společně se tedy podíváme nejen za výběrem z některých modelů pánských jako jsou boxerky, slipy, ale podíváme se i na pánská tanga. Neopomeneme pak ani modely pánských nátělníků a tílek, které rovněž patří do kolekce spodního prádla, stejně tak jako pánské spodní kalhoty, někdy ještě označované jako spodky.
I tyto modely pak můžete najít v již několikrát zmiňovaném internetovém butiku www.astratex.cz.


Pánské boxerky

První model pánských přiléhavých boxerek můžete na www.astratex.cz hned v několika barvách. Příjemný materiál z 95% bavlny a 5% elastenu zaručuje mužům více než jen pohodlné nošení.
I druhý model boxerek, který je vyrobený z tohoto stejného materiálového složení bavlny a elastenu, se bude mužům zajisté nejen líbit vzhledově, ale i při jejich samotném nošení a používání.
Posledním modelem jsou mini-boxerky s krátkými nohavičkami. Jsou vyrobené za použití elastického mikrovlákna, které dodávají boxerkám perfektní vzhled, ale i dlouhotrvající pružnost materiálu.


Pro ty muže, kteří mají rádi vzory a barvy, jsme si připravili dva modely boxerek s pěkným světle modrým a oranžovým vzorem.
I tyto boxerky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, a to příjemné a jemné 95% bavlny a 5% pohodlného elastenu.


Pánské slipy

Mnoho mužů však nedá dopustit na klasické slipy, nebo jejich nošení kombinuje s dalšími jinými modely pánského prádla.
Pojďme se tedy podívat i na výběr z pánských slipů. Vybírat můžete například ze slipů klasického střihu v modré barvě, černé nebo klasické bílé barvě s žebrovaným vzorem po stranách.


Pánská tanga

Nejen ženy, ale i muži nosí tanga. Inspirovat se modely pánských tang můžete například z níže uvedených kousků v módní a elegantní šedé či vínové barvě. Jejich materiálové složení je navíc velice příjemné na dotek.


Pánské nátělníky a spodní kalhoty

V online butiku www.astratex.cz můžete také pánům pořídit nátělníky a spodní kalhoty. Jejich bezešvé provedení je naprosto ideální a velice pohodlné i pro toho nejnáročnějšího zákazníka. Dlouhý rukáv se pánům bude hodit pro zimní mrazíky.
První model nátělníku Classic značky Hanna Style má navíc i antibakteriální úpravu, která zaručuje opravdu vysoký stupeň hygieny. Nátělník je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky němuž se muž cítí doslova jako v bavlnce.
Druhý nátělník značky Hanna Style je vyroben z materiálu nazývaného Supplex, který je opravdu vhodný i pro chladnější dny. Tento thermo materiál má totiž funkční vlastnosti, a tak umí dokonale regulovat teplotu, odvádí pot a pokožka zůstává příjemně suchá.
K oboum těmto nátělníkům si pánové mohou dokoupit také bezešvě spodní kalhoty, které vynikají stejnými vlastnostmi, jako výše zmíněné nátělníky.


Pánská spodní trika

Objednat si zde můžete ale dále například i pánská spodní trika. Z modelů internetového obchodu www.astratex.cz jsme pro Vás připravili výběr ze tří kousků.
Prvním modelem je pánské elastické spodní tričko z jemného mikrovlákna ve vzoru stylového proužku.
Druhým modelem je pánské, tentokrát bezešvé, triko se zesíleným nápletem a módním výstřihem do tvaru V.
Pokud pánové preferují radši spodní trika bez rukávů, i zde si přijdou na své. Inspirovat se můžete pánským, opět bezešvým, spodním trikem bez rukávů s náplety a výstřihem tentokrát do kulata.


Zdroj: www.astratex.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu