Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010

2. leden 2010, Flanel, flanelové pyžamo, flanelové kalhoty, flanelová košile, flanelové boxerky, pyžama, dámská pyžama

Sponzorované odkazy

Flanel je velmi lehkou, příjemnou, hřejivou a na dotyk měkkou tkaninou, upravenou po jedné nebo po obou stranách. Flanel se často používá na výrobu košil, postelových povlaků nebo právě pyžam.
A právě o dámských flanelových pyžamech bude v dnešním článku řeč.
Nemusíme se vždy přeci promenádovat pouze v nočních košilkách, i když mnoho žen a dívek si prostě nemůže noční košilky vynachválit. Příjemný večer ve dvou nebo o samotě můžeme strávit i v teplé flanelové parádě.
Pro inspiraci se tak podíváme na pyžamové flanelové sety složené z kalhot a košilí na spaní, na flanelové komplety na spaní obsahující flanelové kalhoty a trička nebo pak jen na samostatné kalhoty a boxerky na spaní.


Flanelové pyžámko na spaní

Ať je nám kolik je nám let, stejně pořád občas večer rády vlezeme do měkkého, heboučkého a vouňavoučkého flanelového pyžámka, které nás nejen příjemně zahřeje ale dodá i pocit naprosté pohody. Řekněte samy, jak by se Vám líbilo pustit si večer po náročném dni v práci romantický film, k tomu udělat výborný čajík, chroupat tyčinky a zachumlat se ve svém flanelovém pyžámku pod teplou deku?
Inspirovat barevným výběrem všelijak barevného a různě vzorovaného flanelového pyžama složeného z flanelové košile a flanelových kalhot.
Staňte se díky svému flanelovému pyžámku aspoň na chvíli opět dětmi a pusťte si o víkendu pohádky. Uvidíte, jak příjemně a skvěle se budete ve svém pyžámku po celém tom náročném pracovním roce 2009 cítit.

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Flanelové sety z kalhot a triček

Pokud zrovna nejste milovnice klasických košilových flanelových pyžam a radši nosíte do postele flanelové kalhoty s tričkem, pak ani v tomto případě nemusíte v dnešní době věšet hlavu.
Inspirovat se můžete flanelovými komplety v setu s kalhotami a tričky. Vybírat si můžete z rozličných barev vzorů, jen podle Vaší chutě.

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Flanelové kalhoty na spaní

Některé z nás mají rády, když mohou své pyžámka kombinovat. Proto už si dneska, když budete chtít, můžete pořídit pouze kalhoty na spaní beze svršku. I v tomto případě jsme si pro Vás vybrali nějaké nápadité modely, které by se Vám mohly líbit.
Kostičkované flanelové kalhoty byly, jsou a budou IN vždycky. Už je ale nemusíte krást tatínkovi nebo dědečkovi, můžete si je dnes pořídit v tisíce různých barvách i značkách.
Pokud si potrpíte na jiné vzory než na tolik oblíbené kostičky, pak by se Vám mohly líbit další modely flanelových kalhot, a to bílé se vzorem, modré s vločkami, nebo sytě červené výrazné kalhoty na spaní s nepatrným vzorem černým. Zkombinovat je můžete prakticky s čímkoliv, s tílky, tričky i různými košilemi.

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Flanelové boxerky

Pokud v noci rády spíte v něčem kratším, pak jsme si pro Vás pro inspiraci připravili výběr z dámských flanelových boxerek na spaní.
Stylová, sportovní i sexy budete zaručeně v barevných kraťáscích, které si dnes můžete pořídit v různých barvách.
Přesvědčit o tom, jak sexy flanelové boxerky jsou, se můžete následujícími níže zobrazenými modely.
S novými flanelovými boxerkami na spaní tak snadno můžete sobě, ale i Vašemu partnerovi dokázat, že, že vypadáte úžasně a svádivě nejen v saténových a průsvitných košilkách, ale také právě ve Vašich boxerkách. I je pak můžete namixovat s nejrůznějšími tílky, tričky nebo partnerovou ukradenou košilí.

Flanelové pohodlí / Dámská flanelová pyžámka 2010 (http://www.luxurymag.cz)

My Vám přejeme krásné sny ve Vašem novém, pohodlném a příjemném, flanelovém pyžámkovém pokladu.

Zdroj: www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu