Eva Herzigová světovou tváří značky 1-2-3

Eva Herzigová světovou tváří značky 1-2-3

19. leden 2010, 1-2-3, Un 1 Deux 2 Trois 3, Eva Herzigova

Sponzorované odkazy

Eva Herzigová světovou tváří značky 1-2-3 (http://www.luxurymag.cz)Představitelé francouzské módní značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1–2–3) na čtvrteční tiskové konferenci v pařížském hotelu De Crillon oznámili, že zahájili dvouletou spolupráci s českou topmodelkou Evou Herzigovou.

Eva Herzigová, ikona módního světa, bude s půvabem a elegancí jí vlastní celosvětově představovat ženu 1–2–3. Kromě toho se modelka bude osobně podílet na tvorbě exkluzivní limitované kolekce pro jaro 2010.

Móda v podání 1–2–3

Značková dámská konfekce 1–2–3 je určena sebejistým ženám, které milují nadčasový styl osvěžený nejmodernějšími dotyky a dokonale snoubí městský chic styl s pařížskou elegancí. Eva Herzigová v sobě přirozeně spojuje eleganci a ženskost vyjádřenou značkou 1–2–3. Je tedy jen přirozené, že se stala její můzou pro příští dva roky.

Majitelka franšízových obchodů s módou 1–2–3 v ČR Jarmila Bělovská tuto zprávu přijala s nadšením: „Nesmírně mě těší, že celosvětovou tváří značky je Češka, která si ve světě módy vydobyla nesmírné renomé. Věřím, že pro české ženy (a nejen pro ně), bude více než důstojnou reprezentantkou módního stylu 1–2–3.“

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu