Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto!

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto!

20. duben 2011, ReeNew, Reebok, Reebok boty, boty Reebok, Reebok Easy Tone

Sponzorované odkazy

Není přirozenější a příjemnější pohyb než chůze a je to také nejjednodušší způsob, jak začít se zdravým sportováním. Rychlou chůzí spálíte přibližně 300 kalorií za hodinu. A Reebok pro vás připravil dvě zásadní pomůcky – tvarovací obuv Reebok EasyTone, která pomáhá posilovat nohy a zadeček, a motivační web se soutěží – www.reebok.cz.

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)

Na www.reebok.cz objevíte naplánované trasy, kam vyrazit. Inspirujte se, kam jít na rande, se psem, kočárkem nebo za shoppingem. Najdete tam ale i tipy na místa, kde můžete vyzkoušet a otestovat novou kolekci Reebok EasyTone, a to vše ve 13 největších městech. Navíc se stačí zaregistrovat a každý den dostanete povzbuzující email s recepty na zdravý a dietní jídelníček. Nejdůležitější je ale motivace – můžete se zapojit do** soutěže o 3× zájezd k moři, 40× 2 vstupenky na beznadějně vyprodaný květnový Wellness Marathon s vystoupením Beto Pereze, zakladatele zumby, a 20 balíčků zpevňující tělové kosmetiky Nivea.**

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)Revoluční tvarovací obuv Reebok EasyTone má zabudovánu unikátní technologii Moving Air, inspirovanou balančním cvičením. Vzduchové polštáře integrované v podrážce vytvářejí drobnou nestabilitu a nutí klíčové svalové skupiny k vyšší aktivaci. Tím pomáhají účinnějšímu tvarování svalů stehen, lýtek a zadečku při chůzi a každodenních činnostech. V nové kolekci najdete sportovnější typ ReeNew, který vychází z designu tradičních tenisek, a univerzální model Trend II, vhodný na cesty do práce a školy nebo na procházky městem.

Lucie Vondráčková je nosí skoro rok, a objevila tak svoji domácí procházkovou posilovnu. „Tyhle boty jsou pro každou holku jako dárek. Jsem chodec na dlouhý tratě a v EasyTonech se mi po Praze chodí jako v bačkůrkách. Ale kouzelných. Čím víc kroků uděláte, tím jste štíhlejší!”

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)

Tak se mrkněte se na www.reebok.cz, tam najdete víc.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii obuv.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu