Košile a džíny – magická pánská kombinace

Košile a džíny – magická pánská kombinace

21. květen 2011, pánské košile, pánské džíny

Sponzorované odkazy

Příchod teplého počasí přináší možnost kreativní módy. Nyní se už nemusíte schovávat pod zimní bundu nebo kabát a jistě vám to po tak dlouhé zimně již přišlo trochu nudné. Nemít tak dlouhou dobu možnost se ukázat a vyjádřit se pomocí módy. Nejstylovější je ležérní elegance a jednou z možností je kombinace pánské košile a džínsů.

Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)

Košile

V letním období je velmi důležitý správně zvolený materiál, který je příjemný na nošení, prodyšný a samozřejmě barva a vzor jsou podle aktuálních trendů. Nejlepší materiál je přírodní – bavlna nebo len.

Límeček je na košili velmi důležitý, protože dokáže, společně s barvou košile, úplně změnit váš zhled, a to jak k lepšímu, tak bohužel i horšímu. Proto pokud je váš obličej úzký, poohlédněte se po košili s rozevřeným límečkem, jestliže je váš obličej oválný, pak zvolte naopak sevřený límeček. A nyní se zaměříme ještě na krk, pokud je příliš dlouhý, zkrátí ho otevřený límeček a krátký zas prodlouží límeček sevřený.

Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)

Barvy

Ve spojení s džínovinou vypadá moc pěkně béžová nebo šedá. Zkuste si tedy vybrat takovou košili, která má tento základ, vzor pak může být v dalších jiných barvách. Mezi oblíbené vzory patří tatrsál – malé mřížkované káro v kontrastní barevné kompozici z tmavohnědých, zelených, vínových, modrých nebo černých proužků.

Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)

Džíny

Pro docílení ležérního vzhledu můžete zvolit jak volnější, tak upnutější pánské džíny. K volnějším džínům se hodí polobotky i zavazovací boty, k upnutějším džínům si obujte kotníkové boty, které nechte napůl rozepnuté nebo rozvázané a nohavice kalhot zastrčte dovnitř boty.

Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz) Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)Košile a džíny – magická pánská kombinace (http://www.luxurymag.cz)

Další možné kombinaci ke košili a džínům

Cardigan je skvělou volbou, s jeho pomocí můžete vytvořit městský vzhled nebo college look, ale v každém případě budete ležérně elegantní.

Osobně se mi nejvíce líbí lehký svetr do V s lehce vytaženými rukávy k lokti a rozepnutou manžetou košile otočenou přes vytažený kraj rukávu svetru. Nezapomeňte, že barvy se k sobě musí hodit, a to dokonce i barva džínů, k pulovrům se hodí nejvíce seprané džíny.

V chladnějších a deštivých dnech si přes košili oblečte koženou bundu nebo sportovní sako. Za těchto okolností volte tmavé džíny.

Zdroj: www.shopstyle.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu