Nové sluneční brýle Cartier

Nové sluneční brýle Cartier

22. květen 2011, Cartier, Cartier sluneční brýle, sluneční brýle, luxusní sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Panthere de Cartier sluneční brýle, limitovaná edice pro ženy Zvíře někdy smyslné a jindy hravé, svou přítomností udává elegantní design a radikální panteří tvar těchto sluneční brýle. Úchvatný doplněk v barvě Champagne-zlaté nebo platinové barvě. Estetiké provedení brýlí je velmi ženské v pozoruhodné harmonii a ve vysokém umělěckém zpracování. Tím zůstává Cartier vzácný a jedinečný

Sluneční brýle Santos-Dumont, limitovaná edice pro muže

Model překypující energií: klasický symbol kolekce Santos v podobě šroubu je znakem vyprávějícím a symbolizujícím historii domu Cartier. Potvrzuje umění a cit Cartiera k modernosti, smělosti a průkopnický duch od počátku 20. století. V dnešním modelu je šroub jasným estetickým motivem představujícím mužskou symboliku. Letecký tvar, který je zároveň moderní i klasický. Detaily, kde technika jde ruku v ruce s elegancí. Asertivní síla, uznávaná forma, svádění diskrétní formou s elegancí hodnou znalce, hladké barevné šrouby – symbol sbírky Santos de Cartier – na matném-kartáčovém kovu .Ve středu brýlí je možnost svobodné volby nosit s nebo bez detailu ze žraločí kůže. Vitalita a průkopnický duch je symbolem tohoto modelu, který nabízí Cartier-zaručená ochrana proti slunci, odolnost a sklo, které se mění podle intenzity světla, v interiéru i venku. Spojení precizní přísnosti a odborné znalosti vedly k vytvoření krásy tohoto modelu, který se stal jedním z největších klasiků Cartier.

Wooden Santos de Cartier, sluneční brýle v kombinaci se vzácným dřevem pro muže

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Mužný model více než kdy jindy, vyznačující se energií a stylem. To jsou chrakteristické rysy modelu Wooden Santos de Cartier. Unikátní hybnost díky nové obdélníkové formě. Věrné prvky Cartier, jejichž viditelnost je patrná na první pohled, a to díky hře vytvoření kontrastu mezi kartáčovaným kovem a kovem hladkým. Pocta plodnému přátelství mezi Cartierem a pilotem Alberto Santosem-Dumontem, pro kterého v roce 1904 byly vytvořeny první náramkové hodinky Cartier. Odvážnou kombinací vložením vzácného dřeva, bubinga a Tulipwood Virginie, vytvořil Cartier dva rozdílné světy: jeden – černý a červený – vytvořený pro akci, druhý – tmavošedý a béžové – představující jemnou eleganci pro muže.

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu