Minisukně jsou sexy

Minisukně jsou sexy

21. červenec 2011, džínová minisukně, minisukně, Mango, Pimkie

Sponzorované odkazy

Minisukně přispívají k velmi sexy vzhledu. Jsou tak ženské a neuvěřitelně přitažlivé, obzvláště když z nich koukají dlouhé štíhlé nohy. Nyní vám představím několik tipů jak nosit mini sukně a dosáhnout tak dokonalého vzhledu při různých příležitostech.

Minisukně si poprvé oblékly ženy v 60. letech, ale tenkrát byly považovány za neslušné a pro okolí to bylo dost šokující. Postupem času si však lidé začali zvykat na takto krátké sukně, které se staly součástí aktuální módy.

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Minisukně jsou na molech každoročně předvedeny v mnoha provedeních a stylech. Jsou ušity z různých materiálů, ale základem vždy zůstává denim a ani letos tomu nebude jinak. Na výběr máte také z délek „extra krátká“ a „micro mini“.

Minisukni můžete doplnit punčocháči nebo legínami, ale za horkého počasí si je určitě oblečete na holé tělo. Nejlepší jsou džínové minisukně, lehce balonové a zakončené lemem, který sukni stahuje k tělu a tím jí udržuje na svém místě.

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Trendy jsou také volánkové a objemné sukně, které si na první pohled zamilujete. Dále si vás také získají jasným stylem, vzdušným materiálem a romantickými květinovými potisky. Letos však zapomeňte na bokové varianty a vytáhněte si je pěkně do pasu.

Mango

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz) Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Pimkie

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Jak nosit minisukni

Začíná parné léto a tak odhalujeme nejen lýtka, ale častokrát i celé nohy, proto se ujistěte, že jsou nohy dokonale oholené a lehce opálené, popřípadě použijte samoopalovací krém.

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz) Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz) Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Minisukně a obuv

Večer si k minisukni obujte lodičky na jehlovém podpatku nebo páskové sandály, protože dokážou nohy prodloužit a zeštíhlit. Pro více ležérního vzhledu použijte žabky, gladiátorky nebo ploché sandály.

Minisukně a top

Podle stylu sukně volte top, tričko nebo halenku. V každém případě se je snažte pěkně zastrkat do sukně a vzniklý přechod pak můžete vhodně doplnit zajímavým páskem. Například šifonové sukně vypadají úžasně s jednoduchým tričkem v bílé nebo pastelové barvě. A jako tečku na závěr použijte dlouhé korále.

Minisukně jsou sexy (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.mango.com, www.pimkie.fr, www.net-a-porter.com, Thinkstock, Hemera / Thinkstock

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu