Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique

Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique

17. říjen 2011, Flamingopark, Flamingopark Design Boutique, Flamingopark e-shop

Sponzorované odkazy

Flamingopark česko-australská značka originálních výrobků, pro kterou tvoří mladí designéři z celého světa, otevřela nový Design Boutique na Praze 1.

Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique  (http://www.luxurymag.cz)Možná jste již slyšeli o Flamingoparku, ve světě designu a módních doplňků není Flamingopark neznámým pojmem. Již od roku 2007 jste se mohli setkávat s jejich výrobky převážně online nebo jste o ně mohli zavadit při návštěvě alternativních shopů po Praze. Maskoti plameňáci, podle kterých nese značka své jméno, dlouhou dobu sídlili na Žižkově v malém rozmanitém showroomu. Jelikož pod svá křídla přibírají další designéry a řemeslníky a nabídku rozšiřují, nezbylo jim, než se přestěhovat do větších prostor a dali tak vzniknout exkluzivnímu Design Boutique.

Nová prodejna se nachází v Truhlářské ulici na Praze 1, která sousedí s nákupním centrem Palladium. Najdete zde širokou nabídku produktů, které se mění dle stávající sezóny. V letních měsících se Flamingopark zaměřuje na šperky a módní doplňky, které můžete kombinovat s jejich linií oblečení. Kolekce na zimní měsíce jsou zase plné bytových dekorací a designových drobností. Každý si zde něco najde, ani pánové neodejdou s prázdnou, pro které má Flamingopark mimo jiné pánská trička s autorskými potisky. Obecně však platí, že co nabízí Flamingopark, vymyká se obyčeji. Obchod je zahradou sršící originalitou a zaujme i svým interiérem, na kterém se podílela mladá umělkyně Tereza Chaloupková.

Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique  (http://www.luxurymag.cz)

O Značce Flamingopark

Značku Flamingopark založila česko-australská dvojka Martina a Andrew s jasným cílem – nabídnout cenově dostupnější šperky, módu a designové doplňky českým zákazníkům, kteří by je mohli nosit kreativnějším a více osobitým způsobem. Na výrobě produktů se podílí designéři a řemeslníci ze všech koutů světa, se kterými Flamingopark dlouhodobě spolupracuje a jejich výrobky zaštiťuje pod vlastní label. S otevřením nové prodejny rozšířil své portfolio o designéry z latinské Ameriky, kde zakladatelé momentálně rezidují.

Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique  (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique  (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu