Pánské parfémy podzim 2011

Pánské parfémy podzim 2011

30. říjen 2011, Benjamin Millepied, Giorgio Armani, Code Sport, Champion Energy, Davidoff, Yves Saint Laurent, L´Homme Libre, podzim 2011, pánské parfémy

Sponzorované odkazy

YVES SAINT LAURENT – L´Homme Libre

Francouzský král módy Yves Saint Laurent přichází letos na podzim s novou vůní L’Homme Libre. Tato vůně je novou variací již legendární L’Homme. Novinka Libre je ale oproti L’Homme svěžější, mladistvější, a přesto velmi mužná. Můžete ji nosit každý den. Její design je stejný jako u L’Homme, flakonek je však zbarven do slušivé modré.

Horními složkami parfému jsou anýz, bazalka a fialkové listy. V srdci tluče muškátový ořech a růžový pepř. A jako poslední je základ, který provoní vetiverem a pačulí. Tato vůně je příjemně peprná, ale najde se v ní i její sladké já.

Jedná se o jeden z nejnovějších parfémů tohoto podzimu, a proto jeho cena ještě o tolik neklesla. L’Homme Libre si můžete zakoupit za 2 000–1 000,–Kč, a to v lahvičkách o objemech 40ml, 60ml a 100ml. Tváří parfému se stal francouzský choreograf a tanečník Benjamin Millepied.

DAVIDOFF – Champion Energy

Nejnovější vůní od Davidoff je mužný Champion Energy. Davidoff si dal extra záležet, aby vytvořil parfém, který muži ocení. Mužnost se projevuje už i v designu lahvičky, který má tvar činky. Champion Energy je zkrátka nabitý neskutečnou energií.

Parfém je citrusově-kořenitý, a to také díky horním složkám, které obsahují grapefruit a bergamot. Kořenitá esence se projeví v srdci, kde ucítíte galbanum a koření. A v nejhlavnějším základu máme lišejník a cedrové dřevo.

U tohoto parfému si připlatíte především za kvalitu značky Davidoff. Toaletní vodu s rozprašovačem v lahvičkách o objemech 50ml a 90ml můžete zakoupit za cenu 1 200–900,–Kč. Champion Energy si můžete dopřát ve stejném designu i jako vodu po holení.

Pánské parfémy podzim 2011 (http://www.luxurymag.cz)

GIORGIO ARMANI – Code Sport

Novinka od Armaniho Code Sport je vůně určená speciálně ke svádění a divokou zábavu. Je vzrušující a osvěžující. Všichni muži si s ní budou připadat jako opravdoví bozi. Armani je hold značkou kvality a vytříbeného vkusu. Nic jiného než skvělé zboží od této značky nemůžeme čekat.

Se složkami ve své nové vůni si Armani dost vyhrál. V hlavě se skrývá mandarinka, zázvor a citron. Srdce bije jen pro jednu vůni a tou je máta. Základ je naopak plný ambrou, vetiverem a také zázvorem. Parfém obsahuje mnohem více složek vůní, ale zveřejňovány jsou jen ty nejhlavnější, které náš nos upoutávají nejvíce.

Armani rozjel kampaň Code Sport ve velkém stylu, a proto jej v parfumériích nalezneme v pěti různě velkých lahvičkách 30ml, 50ml, 75ml, 100ml a 125ml. Můžete si vybírat, a to za cenu 2 000–750,–Kč.

Pánské parfémy podzim 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.parfemy.cz www.youtube.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu