Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství

Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství

2. říjen 2008, iPhone, Vertu, Peter Aloisson, Louis Vuitton, pouzdra na iPhone, pouzdra Louis Vuitton

Sponzorované odkazy

Český trh se pomalu plní „krasavcema“ iPhone, starší i nové- třetí generace a na trhu se již začínají objevovat i překrásná příslušenství známých módních ikon.

iPhone příslušenství – Louis Vuitton

Pozadu tak nezůstává ani módní dům Louis Vuitton, který nabízí pouzdra se specifickými písmeny LV. V nabídce je pak hned několik typů, rozlišených barvami a stylem. Ve spolupráci s Apple iPhone vznikla pouzdra nejen pěkná na pohled, ale i velice kvalitní a praktická, poskytující Vašemu iPhone maximální bezpečnost a eleganci. Cena luxusních pouzder začíná na 225 dolarech (v přepočtu asi 3770 Kč) a končí na 1120 dolarech (v přepočtu 18800 Kč) za pouzdro z aligátoří kůže.

Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství (http://www.luxurymag.cz)

Svůj iPhone si můžete zkrášlit i jinak. Co takhle pouzdro vykládané diamanty a zlatem? Že to už je trochu přehnané? Kdepak! V Americe, kde iPhone vyvolal obrovskou vlnu nadšení se i toto pouzdro dalo vidět vidět. Pouzdro vykládané osmnácti karátovým zlatem, dvaačtiřiceti diamanty byl k mání za rovných dvacet tisíc dolarů. V takovémto případě se konečná částka za telefon blíží známé značce Vertu, která proslula obrovskými cenami za jednotlivé telefony.

Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství (http://www.luxurymag.cz)

iPhone příslušenství – iPhone Princess Plus Edition

A pokud se blížíme cenou, tak proč ne iPhone à la Vertu? Tento nápad měl již rakouský designer a klenotník Peter Aloisson (ve světě luxusních produktů velmi známý, mezi kolegy klenotníky je považován za extravagantního umělce). Aloisson velice rád zkrášluje a znevšedňuje věci běžné, známe a nijak nevynikající. Tak se stalo i u iPhone, kterého dnes zná díky médiím asi každý. Svůj výtvor nazval iPhone Princess Plus Edition a zřejmě jde o nejdražší iPhone na světě. Cena takovéhoto přístroje se řítí do závratných částek, začíná dle strukturovanosti na 176 tisících dolarů (v přepočtu 2 820 000 Kč). Aloissonův iPhone vyniká 318 diamanty se 17,75 karáty a původní lesklý kovový rámeček nahradil bílým zlatem. Pro méně movité pak tuto verzi upravil a finální cena iPhone klesla na šedesátšest tisíc dolarů. Zde už však není tolik diamantů a dokonce chybí i bílé zlato. Server rumobile.org přinesl informaci, že prvním majitelem luxusního iPhonu se stal ruský podnikatel, ale jméno se úzkostlivě tají.

Tak jak ozdobíte vy svého „iPhone miláčka“?

Zdroje: www.iphonemania.mobilmania.cz, www.trendy.bigmobil.cz, www.idnes.cz

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii technika.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu