Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark

Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark

15. červenec 2012, Flamingopark, Flamingopark letní kolekce, letní šaty, Valeria Villarreal, Flamingopark butik, Flamingopark e-shop

Sponzorované odkazy

SEZNAMTE SE S NÁVRHÁŘKOU VALERIÍ VILLARREAL A KOLEKCÍ ŠATŮ IGNITED SKIN

V měsíci červenec představuje Flamingopark jednu z osobností, se kterými spolupracuje. Jedná se o Valerii Villarreal, původem z Mexika. Pro zákazníky Flamingoparku není novinkou, že se na veškerých kolekcích podílejí návrháři a řemeslníci z několika zemí světa. Jelikož se majitelé tohoto eklektického butiku přestěhovali na karibské pořeží, spousta návrhářů a produktů pochází právě z tamějších krajů.

Valeria Villarreal je nadějnou hvězdou na módním poli. Po vystudování návrhářství oděvů na univerzitě v Monterrey prochází jedním úspěchem za druhým. Jako finalistce konkurzu ELLE México Diseña, kde předsedala v porotě samotná Carolina Herrera, získala pracovní kontrakt pro proslulého mexického návrháře Alejandra Carlina. Valeria navrhovala kostýmy pro filmy, oblékala hudební kapely. Valeria je odvážná a nebojí se kombinovat nejrůznější materiály, má ráda potisky a barvy. Její styl sklízí úspěchy na prestižních módních přehlídkách, kde se prezentuje pod značkou Vacci.

První limitovaná série šatů, která je k vidění v designovém butiku Flamingopark, nese podtitulek Ignited Skin. Šaty jsou velmi nápadité, veselé a svůdné. Kolekci vévodí materiály jako je španělská krajka a francouzské hedvábí. Pod krajkou často prosvítá potištěná lycra, což šatům dodává další element.

Jelikož se jedná o první zakázku pro Flamingopark, kolekce je vyrobena jen po jednom kuse z každého designu. Martina, majitelka Flamingoparku, slibuje hlubší spolupráci s Valerií a rozšíření nabídky. Šaty Ignited Skin si můžete zakoupit v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)Svůdné letní šaty od mexické návrhářky v butiku Flamingopark (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu