Trend: semišový podzim 2012

Trend: semišový podzim 2012

27. září 2012, semiš, trendy, podzim 2012, semišové boty, semišová kabelka, semišové sako, semišové doplňky

Sponzorované odkazy

Semiš, příjemný a hlaďoučký materiál spojovaný s luxusem a bohatstvím, se už před pár lety vrátil do módy a vídali jsme ho především na botách a kabelkách. Letos se ale jeho pole působnosti rozšířilo i na saka, kalhoty, šaty a další kousky oblečení a vídáme ho jak na přehlídkových molech, tak i v obchodech mnohem častěji. Jedná se o velmi příjemný, elegantní trendy materiál, který ale není tak jednoduché nosit ani se o něj starat. S tím vším vám ale v dnešním článku poradíme!

Trend: semišový podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Začneme od barev. Semiš je mnohem lépe nositelný v tmavých odstínech a také v nich vypadá lépe. Černá, vínová, smaragdově zelená, půlnoční modř, nebo fialová – to jsou ty pravé barvy pro semiš. Kombinace více odstínů jsou povoleny, ale raději zvolte jen jeden semišový kousek.

Trend: semišový podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)Trend: semišový podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Přejděme tedy k samotnému nošení semiše. Nejjednodušší je začít se semišovými doplňky. Na boty i kabelky z toho materiálu jsme si už zvykli, působí vcelku nenápadně a jsou lehce kombinovatelné. Dále můžete zkusit semišové sako v některé z výše uvedených barev. Jednoduše ho doplníte například o černé skinny jeans a pod něj obléknete košili či blůzku. O něco složitější je to pak se semišovými kalhotami a šaty. Nesedí rozhodně každému a nejde v tomto případě ani tak o proporce postavy, jako spíš o samotnou osobnost. Někdo zkrátka v semišových šatech zazáří, někdo by vypadal směšně.

Trend: semišový podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Jakkoliv vypadá semiš na první pohled v obchodě krásně, pokud se o něj nebudete starat, moc dlouho mu nádherně hladký a jemný vzhled nevydrží. Základem je impregnace. Je to ta nejdůležitější a zároveň asi jediná věc, kterou můžete pro své semišové věci udělat. Pak už zbývá jediné – vyhýbat se vodě. Pár kapek ještě vaše sáčko či boty vydrží, ale pořádný podzimní slejvák už může nadělat pořádné škody. Stejně tak semiš vodou nečistěte, bláta a podobných skvrn se zbavte za sucha pomocí kartáče.

Trend: semišový podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu