Flamingopark: Podzimní kolekce šál

Flamingopark: Podzimní kolekce šál

5. říjen 2012, Flamingopark, Flamingopark e-shop, šály, podzimní šály, šály podzim, módní doplňky podzim 2012, podzim 2012

Sponzorované odkazy

Objevte zcela novou kolekci hřejivých šál a nákrčníků v podzimních barvách, kterou nabízí česko-australská značka Flamingopark.

Třetí ze čtyř ročních období již začalo a s ním přichází také ranní mrazíky, kabáty a v neposlední řadě šály, šátky a nákrčníky. Šála je nadčasový módní doplněk, bez kterého si mnozí z nás nedovedou představit kompletní outfit. Flamingopark se vytváření doplňků věnuje několik let. Spolupracuje se zručnými nezávislými řemeslníky a používá kvalitní materiály z nejodlehlejších koutů světa. Nová kolekce neopomíjí důvtip, originalitu a praktičnost. Mnohé kousky se dají nosit na několik způsobů, například nákrčník Mighty Juniper plní svou funkci zároveň jako pončo či šála. Kolekce je barevná a heboučká, hlavním materiálem je bavlna, vlna a hřejivá viskóza. Připomeňme, že takovou šálou nejen doladíte Váš outfit, ale také podpoříte nezávislou módní tvorbu a přispějete k udržení mikro ekonomiky. Za originální šálu, která se hodí na všechna roční období, zaplatíte 560 Kč. Kolekce je dostupná v e-shopu www.flamingopark.cz a v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark: Podzimní kolekce šál (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu