Nastygal podzim 2012

Nastygal podzim 2012

6. listopad 2012, nastygal, podzim, květovaný potisk, zvířecí potisk, peplum, šaty, sukně

Sponzorované odkazy

Všude se derou na povrch podzimní kolekce. Ani kalifornský online e-shop Nastygal není výjimkou. Tam teď mají sice úplně jiné počasí než u nás, ale móda se dá přizpůsobit různým požadavkům a podmínkám. Těšit se můžete převážně na květované a zvířecí potisky, šaty a sukně zvané peplum a pozornost věnujeme také šatům s průstřihy – ať už na zádech, bocích nebo hrudi. Čtěte pozorně, podzimní kolekce Nastygal začíná…

KVĚTOVANÝ POTISK

Kalifornie je kolébkou hippies, a tak je zdejší móda dost poznamenána touto subkulturou. Květované potisky, tak nesmrtelné a stále se navracející, vládnou i v této podzimní kolekci. Tipem číslo jedna jsou určitě květované kalhoty. Těma prostě zabodujete na plné čáře. Ke květovaným kalhotám oblékejte jednobarevný top nebo halenku, aby dojem z celkového outfitu nepůsobil přeplácaně. Květovaným šatům jistě také neřeknete ne. Ty využijete na rande, do města, na svatbu, v zimě i v létě. Zde stačí pár drobných doplňků – náramky, prstýnky, řetízek. A krása je na světě!

Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

PEPLUM

Peplum je právě na módním výsluní a je velmi populární. Jedná se o šaty či sukni úzkého střihu s decentním závojem (ve výšce nad pupíkem) po celém obvodu pasu, který krásně zakryje drobné nedostatky, jako jsou širší boky nebo bříško. V této podzimní kolekci dominuje především černá barva. Peplum je vysoce elegantní a udělá z vás dámu za každých okolností.

Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

ŠATY S PRŮSTŘIHY

Jakékoliv sebemenší odhalení kůže je velmi sexy. Nastygal je drzá a hravá móda a především je sexy, což je hlavním mottem této značky. Proto v podzimní kolekci narazíte na módní kousky jako šaty s průstřihy na zádech, bocích či hrudi. Opět převládá černá barva. Troufnete si?

Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

ZVÍŘECÍ POTISK

Kolik sezón už se zvířecí potisk nosil? To snad ani nespočítáme. Je stále velice oblíbený a velmi ženský. Abychom to upřesnili – pro podzim byl zvolen především potisk šelem. Ať už se jedná o leoparda, tygra, lva nebo pumu – v tomto outfitu zkrátka zazáříte. Je na vás, který z módních kousků si pořídíte – kabát, svetřík, kalhoty, kraťasy či top. My dáváme určitě palec nahoru. Buďte stejně divoká jako šelma!

Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz) Nastygal podzim 2012 (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: Nastygal.com

Autorem článku je Tereza. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Chytněte si slevu na Nila!

Chytněte si slevu na Nila!

24. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu