Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena!

Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena!

15. duben 2013, Beyoncé, H&M, Beyoncé pro H&M, Beyoncé for H&M, Beyoncé plavky pro H&M

Sponzorované odkazy

Dnes byla světu odhalena očekávána kampaň kolekce plavek a letního oblečení s megastar Beyoncé Knowles. Kampaň byla pořízena na Bahamách fotografy Inez van Lamsweerde a Vinoodhem Matadinem. Kampaň nese název „Beyoncé as Mrs Carter in H&M“ a naráží a dělá tak i reklamu světovému turné Beyoncé, které začně již za pár dní. U nás ji sice neuvidíme, ale do Bratislavy, kde bude tato americká diva vystupovat již 19. dubna, to není od nás tak daleko.

Sama Beyoncé k této kolaboraci s H&M říká: „Vždycky se mi líbil záměr H&M vytvářet pěkné a dostupné oblečení a opravdu jsem nadšená z konceptu, na kterém jsme spolupracovali čili objevování různých emocí ženy za pomoci čtyř živlů – ohně, vody, země a větru. Bylo to opravdu krásné dělat fotografie na tropickém ostrově a připadalo mi to spíše jako natáčení hudebního videa než reklamy."

Jak jsem už jsem zmínila kolekce Beyoncé pro H&M zahrnuje též plavky a plážové doplňky, včetně bikin z Water H&M Collection a část z prodeje této kolekce přispívá organizaci WaterAid, která se stará o čistější a dostupnější vodu tam, kde je potřeba, zvláště pak v Africe.

Beyoncé je na fotografiích zachycena v sexy plavkách a na pozadí má krásné azurové moře, krásnou pláž s bílým pískem či zcela nepochopitelně modré pozadí. Ačkoliv je Beyoncé na fotkách opravdu krásná a sexy a s červenou květinou ve vlasech se zdá, jakoby právě vyšla z ráje, ale fotky i kolekce mohly být daleko lepší. Samozřejmě není možné soudit na základě pár fotografií a určitě si počkám s verdiktem, až kolekce v květnu přijde do obchodů, ale zatím mě nijak moc nenadchla.

Zatím také ještě nebyla odhalena televizní kampaň s novou písní Beyoncé s názvem Standing on the Sun, předpokládám ale, že se na ni můžeme těšit již velmi brzo. Na samotnou kolekci pak během května, kdy vstoupí do všech prodejen H&M.

Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)Celková kampaň H&M s Beyoncé konečně odhalena! (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Alpine Pro pro zimu 2016

Alpine Pro pro zimu 2016

4. prosinec 2016

Vánoce již buší na dveře

Vánoce již buší na dveře

30. listopad 2016

Vánoční inspirace s F&F

Vánoční inspirace s F&F

30. listopad 2016

Zimní ladění s Bushmanem

Zimní ladění s Bushmanem

29. listopad 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu