Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013

Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013

15. říjen 2013, Flamingopark, Flamingopark podzim-zima, Flamingopark Bestseller collection, Flamingopark oblečení, Flamingopark e-shop

Sponzorované odkazy

Na letošní konec roku si pro Vás Flamingopark připravil kolekci, která je průřezem celou jeho více než šestiletou historií a přináší Vaše nejoblíbenější modely v novém hávu výraznějších podzimních a zimních barev.

Bestseller Reedition kolekce 2013 je opět určena pro aktivní dívky i ženy, které preferují pohodlné a ležérní oblečení a chtějí mít vždy svůj osobitý neokoukaný styl. Ony, flamingogirls, jsou rády jiné než dav, nebaví je honit se každý rok za novými trendy, a díky naší kolekci dostanou příležitost být každý den trochu jiné, být tak trochu chameleonem dle svých momentálních nálad. Modely jsou promyšleny tak, abyste mohly být přes den úspěšnou business girl a večer se proměnit v party dračici. A druhý den si jen tak ve stejných šatech vyrazit na pohodovou procházku do města či přírody. K tomu všemu budeme klientkám v nejbližší době poskytovat na našem webu i v obchodě tzv. Lookbook, který jim poradí, jak takových proměn pomocí pár stylistických triků docílit a dané kombinace si přímo v obchodě i na vlastní kůži vyzkoušet.

Možnost shlédnout variabilitu kolekce máte již 18.10. 2013 na společné módní přehlídce 4 českých značek v klubu My Way v Praze, která je volně přístupná veřejnosti, samozřejmě jen do vyčerpání kapacit klubu.

Celá letošní zimní kolekce je připravena zejména z hřejivých, měkkých materiálů, které mají přinést teplo do Vašich dní ke konci roku. Většinou se jedná o materiály na přírodní bázi, vévodí bavlna pro pohodlnost, jako primární znak všech našich modelů. Již tradičně naleznete top produkt – japonské kalhoty v nesčetně střizích, tentokrát v širší škále od užšího téměř klasického slim jeansového modelu, přes decentnější vhodné i do kanceláře, až po ty ultraširoké, s výrazným páskovým zdobením, určené pro opravdové rebelky v oblasti módy.

Jelikož se ve Flamingoparku se domnívá, že žena má být zejména ženská, hravá a kreativní, připravily si jako jádro kolekce celou škálu šatů a topů, u kterých zachovávají své klasické splývavé střihy, které lahodí většině postav, ale asi překvapí výraznými barvami, kterým vévodí zejména červená a modrá, které dodávají celé kolekci na dynamičnosti. Barevnou jednoduchost zejména dámských topů balancují zajímavé detaily, letos např. nová barevná kapsička či vrstvené řasení dodávající některým modelům na bohatosti a vzdušnosti. Pro velkou oblibu z minulých let, přinášejí i na zimu velmi žádané ultradlouhé rukávy, někdy i s otvorem na palec, vytvářející až rukavicový efekt. Abychom vyzdvihli klady kolekce, spolupracovali letos s renomovaným fotografem, p. Veselým, oblíbeným i u mnoha českých celebrit v jeho profesionálním ateliéru při tvorbě našich nových vizuálů.

Flamingopark Boutique Design Shop se nachází v Truhlářské 29, kde tyto novinky startují již 15.10. a pomohou Vám tam nalézt tu správnou kombinaci pohodlí a originality právě pro Vás!

Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)Flamingopark Bestsellers Reedition – dámská kolekce podzim-zima 2013 (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Nejnovější články

Kvalitní pánské kabáty

Kvalitní pánské kabáty

26. červenec 2016

Adidas Originals by HYKE SS16

Adidas Originals by HYKE SS16

26. červenec 2016

Chytněte si slevu na Nila!

Chytněte si slevu na Nila!

24. červenec 2016

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu