Hugo Boss Womenswear podzim/zima 2014

Hugo Boss Womenswear podzim/zima 2014

18. června 2014, Jason Wu, podzimní kolekce, Hugo Boss, HUGO, BOSS, dámská kolekce, podzim/zima 2014

Sponzorované odkazy

Máte chuť si trochu odpočinout od teplého a už teď téměř letního počasí? Co třeba s novou dámskou podzimní kolekcí Hugo Boss? Tato světoznámá značka navíc nabízí opět kolekce hned dvě, BOSS a HUGO, takže je na co se dívat. Ačkoliv je každá z kolekcí jiná a má svůj vlastní styl, spojuje je všudypřítomná elegance, perfektní padnoucí střihy kladoucí důraz na ženskou siluetu a volba neutrálních, spíše tmavších barev. To ale od kolekcí pro podzim a zimu očekáváme, a rozhodně je to nečiní méně zajímavými. Posuďte sami!

BOSS Womenswear podzim/zima 2014

Dámská kolekce BOSS pro nadcházející sezónu se řadí k nové generaci, která byla vytvořena pod taktovkou Jasona Wu. Definují ji především perfektní střihy a propracované detaily. Inspiraci nabíral Jason Wu při tvoření této kolekce především v architektuře a přírodě. Zároveň se snažil zachovat typickou tvrdost a strohost, tak typickou pro Hugo Bosse, kterou okořenil dávkou ženské jemnosti. Vyniká časté a neotřelé užití pánských materiálů, které je občas zmírněno kašmírem i hedvábím, a také ženskými prvky, jako například pásky na zdůraznění pasu.

HUGO Womenswear podzim/zima 2014

Druhá kolekce, HUGO, nabrala inspiraci v technologické revoluci a stírá hranice mezi dámským a pánským oblečením, stejně jako mezi modernou a tradicí. Zkrátka nezná limity a září víc než kdy předtím. Mezi moderními looky pak vynikají i tradiční vzory, jako kohoutí stopy. Paleta barev je také rozmanitá, od černo-bílé kombinace přes borovou zeleň až po uhlově šedou. Všimnout si můžete i prvků ze šedesátých let, jako tmavě modrá trička, netopýří rukávy, či kalhoty cigaretového střihu, nebo inspirace ze světa sportu. Spousta prvků jako úzké kalhoty, šaty i pletenina jsou zdobeny zipy. Celá kolekce je tedy mixem nejrůznějších stylů, které ale dohromady dávají možná až nečekaný smysl.

Zdroj: portal.hugoboss.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu