Ukažte záda v sexy šatech! / Letní šaty 2014

Ukažte záda v sexy šatech! / Letní šaty 2014

13. července 2014, šaty, letní šaty, dámské oblečení, trendy šaty, léto 2014, trendy 2014, sexy šaty, odhalená záda

Sponzorované odkazy

V létě si většina z nás dovolí odhalit o kousek více ze svého těla, než v zimě. Samozřejmě k tomu přispívá teplé počasí, ale také léto samotné – je svůdné a žhavé. Sami ale z pohledů kolem sebe nejspíš víte, že ne vždy je odhalování lidí vkusné a trocha soudnosti by často rozhodně neškodila. Jak tedy v létě vypadat sexy, ale ne lacině? Odhalte záda! Jedná se o velmi sofistikovanou variantu, která nepůsobí přehnaně, ale věřte mi, vaše sluníčkem opálená záda také umí být pořádně svůdná.

Hluboký výstřih

Není třeba vymýšlet nic přehnaně kombinovaného, jednoduše a laškovně působí hluboký výstřih, který však odhalí pro změnu vaše záda. Může být klasicky kulatý, nebo mít třeba tvar písmene V. Jeho hloubka už pak záleží jen na vás, sahat může klidně téměř k pasu.

Rafinované pruhy

Pokud se chystáte na akci, na které chcete všechny přítomné okouzlit, vsaďte na šaty, jejichž zadní část tvoří spleť různě tenkých pruhů a šňůrek. K vytvoření perfektního dojmu postačí pruhy dva, ale může jich být mnohem více. Oblékání bude sice o to složitější, výsledný efekt však za to však určitě bude stát.

Nahá záda

A na závěr je tu typ šatů pro ty dámy, které jsou na svá záda náležitě pyšné, a nebojí se je odhalit celá. Šaty s holými zády mají často zavazování za krkem, nebo mohou mít pod pasem zip. Stejně jako u všech zmíněných typů šatů však především zde myslete na správnou volbu podprsenky. Tyto šaty jsou navrženy tak, aby ukazovaly záda, a ne vyčuhující spodní prádlo. Dnes už není problém sehnat podprsenku v podobě „nalepovacích“ košíčků, nebo varianty speciálně vytvořené pro hluboké výstřihy, kdy je zapínání posazeno mnohem níž. A pokud vám tyto podprsenky z nějakého důvodu nesedí, nabízí se možnost nejpohodlnější – žádnou si nevzít. Čas od času to vašim ňadrům neuškodí a v horkém počasí to bude velmi příjemná volba.

Zdroj: www.bershka.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu