Slevy: Letní šaty Mango

Slevy: Letní šaty Mango

22. července 2014, letní šaty Mango, Mango výprodej, šaty výprodej

Sponzorované odkazy

Sehnat hezké a ještě navíc dobře padnoucí letní šaty, není nic snadného. Člověk je buď moc malý, nebo má široké boky, dost často větší bříško a ideálně vše najednou. Sama bojuju každý rok s šaty jako Don Quijot s větrnými mlýny. Nabídka mi často připadá stejná, v duchu jednoho stěžejního trendu. Tentokrát jsem ale zapátrala ve výprodejové nabídce značky Mango a překvapivě se mi zalíbilo hned několik modelů. I samotné ceny klesly opravdu nízko a pohupují se pod úrovní 50% až 70% slevy.

Minišaty mají bezesporu svoje kouzlo, ale vážně se chceme trápit obepnutým oblečením v tak horkých dnech? Volné šaty z lehkého materiálu a splývavého střihu jsou ideální. Navíc se dají velmi rafinovaně využít. Pro volnočasové nošení je necháme volné, přidáme jako obuv žabky či sandálky, plátěnou tašku přes rameno a můžeme vyrazit do ulic. V případě touhy po elegantnějším modelu bych šaty převázala tenkým páskem (na příklad zlaté barvy) a zvolila boty na klínu. Na ruku výrazný šperk a pracovní outfit je na světě.

V nabídce Mango je hned několik zajímavých typů šatů. Vyznačují se svou jednoduchostí a netradičním zpracováním. Přednost se dává nepatrným detailům a barevnému pojetí. Barvy jsou převážně výrazné nebo je nahrazují abstraktní vzory.

Vítězí modrá, červená, ale také nikdy nestárnoucí klasická černá barva. Pokud jste váhali o koupi černých koktejlek, určitě si v nabídce Mango vyberete, a jako bonus k nim dostanete velmi příznivou cenu.

Nezapomeňme na dlouhé šaty, které jsou ideálními společníky na dovolenou. Při jejich výběru se zaměřte především na materiál. Ten by měl být lehký a na omak příjemný. Dlouhé letní šaty můžete využít i během festivalů, pokud zvolíte správný model – čím míň látky, tím lépe.

Mango zahájilo letní slevy opravdu ve velkém. Výprodej letních šatů patří u žen mezi ty nejoblíbenější. Tak si pospěšte, ať nepromarníte svou šanci.

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu