Šortky, které toto léto musíte mít!

Šortky, které toto léto musíte mít!

23. července 2014, body, krajka, trendy, léto 2014, dámské šortky, letní šortky, tribal, tropical, trendy vzory, etnické vzory, motivy, crochet, háčkovaná móda, denim, vysoký pas

Sponzorované odkazy

I když si možná říkáte, že léto je teprve na začátku, věřte nebo ne, ale skončí, než se nadějete. Období prázdnin a dovolených u moře se užívá úplně nejvíce z celého roku, a proto utíká nejrychleji. Čas peláší pokaždé, když se člověk dobře baví, než když si nudou okouše všechny nehty. A co tím chci naznačit? To, že je potřeba si léto užít naplno, než mu bude konec a je určitě důležité vědět, které šortky letos prostě musíte mít!

Skortky

Jedním druhem dámských šortek, ve kterých si můžete letošní léto naplno užívat, jsou skort šortky, takzvané ,,skortky". Jedná se o šortky, které zepředu vypadají jako sukně. Jde o rafinovaný módní kousek, ve kterém je trocha ženskosti i boyfriend stylu. Tyto šortky mají buďto velice široké nohavice nebo jsou opatřeny zavinovačkou, která z nich chytře vytvoří sukni.

Džínové s krajkou

Letos již od jara 2014 letí denim móda. Z džínoviny je k dostání prakticky všechno, takže tomu tak je i u dámských šortek. Kromě klasických denim šortek, které z nás vlastní asi každá, budou trendy především ty džínové s krajkou. Možná si je nedokážete představit, protože kombinace těchto dvou materiálů a druhů zpracování se spíše neguje, nežli spojuje, ale právě v tom je ta ojedinělost a krása. Džínové šortky mohou být doplněny krajkou jen z malé části nebo jí mohou mít pokrytou celou či obě nohavice.

Crochet

Velice blízko mají k džínovým šortkám s krajkou crochet šortky. Crochet je vlastně v překladu háčkování či háčkovat, takže možná tušíte, že v tomto případě půjde o háčkované šortky. Nemusíte to brát doslova. V módě budou všechny šortky, které alespoň jako háčkované vypadají. Nejoblíbenější barvou je osvědčená bílá a hned za ní černá. Smiřte se s tím, že v ostatních barevných odstínech se crochet šortky špatně hledají, ale není to nereálné.

Tropical

A jaké motivy jsou letos na šortkách in? Jedním z nich je tropical print. Na takovýchto dámských šortkách tedy najdete vše, co se týká tropických krajin. Mohou to být palmy, zářivé slunce, moře a vše s ním spojené či cizokrajné rostlinstvo a ptactvo. S těmito** šortkami** se dá skvěle zabodovat při letní dovolené u moře, nebo na zdejších koupalištích, když budete chtít přinést trochu té exotiky do Čech.

Tribal

Dalším z trendy vzorů jsou takzvané tribal potisky. Vycházejí ze starodávných kmenových tetování polynéských ostrovů. Reprezentovány jsou různými ornamenty a geometrickými tvary. Vše vypadá velice jednoduše, ale dokáže zaujmout. Tyto etnické motivy se nacházejí na vrcholu módního žebříčku už delší dobu a nejsou to jen šortky, které jsou jimi zdobeny.

Vysoký pas

Teď nepůjde ani o materiál či o trendy potisky, u šortek s vysokým pasem hraje prim hlavně střih. Vysoký pas bychom mohly označit za takový retro kousek, kterému ještě řada žen nemůže přijít na chuť. Vzezření šortek s vysokým pasem možná někomu připadá komické, ale tento střih má i mnoho výhod. Jednou z nich je například to, že optickým dojmem dokáže dokonale prodloužit a zúžit nohy. To každá z nás pod 170 cm velice ocení. A dalším skvělým tipem může být i to, že se k šortkám s vysokým pasem skvěle hodí dámské body, kterých je nyní v obchodech habaděj.

Zdroje: ​​​​www.polyvo­re.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu