H&M Love Affair – zamilujte si novou kolekci bot!

H&M Love Affair – zamilujte si novou kolekci bot!

2. srpen 2014, HM boty, dámské boty HM, nová kolekce HM

Sponzorované odkazy

Boty z nové kolekce H&M jsou srdeční záležitost – láska na první pohled. Casual modely střídají střevíčky proplétané krajkou a hned za nimi se hrnou pohodlné flat shoes. Z každého stylu se objeví malá ochutnávka. Jako když jste v nově otevřené cukrárně a nevíte z jakého dezertu si vybrat.

HM mísí v nové kolekci trendy několika sezón. Smývají se pravidla a móda zase dostává svou nezaměnitelnou volnost. Široké i úzké podpatky, jezdecké kozačky i oblíbené ankle boots. V materiálech to vypadá obdobně. Na scéně je pravá kůže, koženka i semiš. Jen barvy se nám malinko stáhly do pozadí. Přichází totiž podzim a ten je vždy temnější než léto.

H&M Love Affair – zamilujte si novou kolekci bot! (http://www.luxurymag.cz)

Převládá černá a hnědá barva, občas se mezi nimi mihne neutrální nude a začátek sezóny vítají zvířecí vzory nebo sandálky v jemnějších tónech. Co nesplní barvy, pozdvihnou detaily. Zdobení řetízky, křížení kolem kotníků, netradiční vykrojení. Nová kolekce Love Affair působí stylově a dopřává vybrat si obuv na párty i na běžné nošení.

Fun Flats – H&M Love Affair

Nízké flats – balerínky, mokasíny případně mírně vyvýšené sneakers zahájí podzimní sezónu. Jsou nesmírně pohodlné a unosí se i za letního počasí. Stačí obléct džínové šortky, jednoduché triko či košili a vyrazit do ulic.

H&M Love Affair – zamilujte si novou kolekci bot! (http://www.luxurymag.cz)

Flat boots patří mezi další milované kousky již několikátou sezónu. Ploché kotníčkové boty slouží jako perfektní podzimní „nazouváky“, ke kterým téměř nemusíme řešit outfit. Nosí se úplně ke všemu – k džínám, šatům i šortkám.

H&M Love Affair – zamilujte si novou kolekci bot! (http://www.luxurymag.cz)

Ještě jednou si to zopakujme – podpatky, balerínky, kotníčkové boty, kozačky i mokasínky. Vše navrženo v duchu trendů. Jak se vám líbí nová kolekce Love Affair H&M? Nezapomínejme jen, že se nejedná o značku, která se na obuv zaměřuje, a tak si po koupi módního výstřelku pořiďme také kvalitnější variantu na běžné nošení.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu