Nepřekonatelný animal print je v kurzu i letos na podzim!

Nepřekonatelný animal print je v kurzu i letos na podzim!

31. srpna 2014, dlouhý rukáv, animal print, zvířecí vzory, podzim 2014, podzimní bundy, dámské kalhoty, sukně, svetry, trendy, módní doplňky, kabelky, rukavice, šátky

Sponzorované odkazy

Zvířecí vzory by se daly považovat mimo jiných za nestárnoucí klasiku. V některých sezónách vévodí módním trendům nebo je alespoň doplňují.** Animal print** se prostě nikdy neztratí. Mnoha ženám připadají motivy zvířecích srstí na oblečení a módních doplňcích sexy a smyslné. Některé z nás uchvacují tím, co představují. Kožichy zvířat bývají teplé, hebké a příjemné na dotek. Animal print v nás evokuje to samé, i když takový v mnoha případech není. Hodí se ale skvěle do chladného podzimního a zimního počasí, takže se můžeme připravit na to, že nadcházející podzimní sezónu 2014 jich budou plné obchody.

Na podzim ryska na teploměru klesá a klesá. Někdy, hlavně v brzkých ranních a pozdních večerních hodinách, může spadnout až na opravdu nízké hodnoty a my se budeme potřebovat zahřát. Nelze vyvrátit, že na podzim bude občas nezbytné obléci lehkou bundičku. Podzimní dámské bundy se zvířecími vzory jsou skutečně přitažlivé a je jedno, jestli na sebe oblečete hadí, zebří, levhartí či gepardí srst. Trendy budou všechny podoby zvířecího kožíšku.

Začátek podzimu nám nemusí přivodit tak velké problémy s teplotními výkyvy. Nebude sice teploučko jako v letních měsících, ale ani nebude zima, která by se nedala snést. Top s dlouhým rukávem či lehký svetřík by nám mohl postačit. Svetříky a svetry se zvířecími motivy mnohdy opravdu vypadají jako pravá kožešina. Někdy se může i stát, že výrobci módního oblečení svetry doplní o delší chlup, aby měl autentičtější vzhled. Takovýto svetr vás zahřeje i při samotném pohledu na něj.

V duchu animal vzorování se mohou nést také spodní části outfitu jako jsou kalhoty a sukně. Podle mého názoru na nich zvířecí motivy vyniknou mnohem lépe a působí svůdněji. Ladné dámské nožky si zaslouží být vyzdvihovány, a proč ne právě takhle? Úzké kalhoty se zvířecími vzory přilákají mnoho zvědavých pánských očí a vy si nemusíte připadat nějak lacině, jelikož animal print letos na podzim ,,frčí"!

Pokud budete mít náladu svoje vzezření jen doplnit o nějaký ten trendy animal print, tak lze vybírat i z mnoha módních doplňků, které se budou letos na podzim hodit. Jako vždy to budou šátky, které zkrášlují, ale také chrání váš náchylný krk před nastydnutím a následných nepříjemných nemocí. Zvířecí vzory se objevují i na rukavicích, kde se jim dostává skutečně velké pocty, a nebo tradičně na výrazných kabelkách, jenž se svou originalitou stávají rázem hlavními aktérkami vašeho zevnějšku.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu