Orsay Glamour – lookbook podzim/zima 2014

Orsay Glamour – lookbook podzim/zima 2014

10. října 2014, orsay, damska, moda, lookbook

Sponzorované odkazy

Orsay představil kolekci pro podzim a zimu 2014/2015. Celá tato kolekce je namixována nejdůležitějšími trendy sezony pro ženy a dívky, které i v chladných dnech chtějí být glamour a ženské, avšak bez toho, aby musely kvůli pěknému outfitu mrznout hned, jak vyjdou z domu. Orsay vsadil na spojování kontrastů, čímž chce překonat hranice typických trendů jednotlivých se­zon.

Svůj lookbook s trendy pro podzim a zimu 2014/2015 nafotila Orsay v jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst na zemi a to v Benátkách. Architektura i úžasný genius loci nebo-li „Duch místa“ Benátek se dokonale smíchal s novými outfity a módními trendy. Lodičky, mola, úzké uličky, gondoly i domy dýchající historií, to vše dokonale splynulo s Orsay oblečením z nové dámské kolekce.

Kolekce je namixována mnoha trendy, na jedné straně máme etno a rock, na druhé straně – pastelové barvy a jemné tkaniny. Orsay nezapomnělo ani na „party time“ podzimu a zimy – nebude chybět ani dámský smoking nebo provokativní večerní šaty. Překvapující přirovnání stírá hranice mezi obdobími a trendy. Jemné tkaniny, dekorační kameny a kovové detaily jsou doprovázeny silnými pleteniny, kůží a ovčími kabátky. Silné červené, koňak odstíny a jemně růžové barvy až do studeně šedé, námořnická modrá a černé odstíny. Těmito barvami hraje celý benátský lookbook. Kolekce oplývá rockem, stejně jako smyslnými romantickými styly.

Podzim 2014 a zima 2015 budou v Orsay ve znamení několika trendů. Orsay katalog nám představuje tři klíčové trendy Orsay pro podzim a zimu. Orsay ve stylu Urban Folk, Boho Chic a Metalic Glam. Kromě toho lookbook Orsay představuje také subkolekci hřejivých pletenin a také koktejlové a večerní šaty Orsay.

Zdroj: www.orsay.com

Autorem článku je Martina H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, kabelky, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu