Tři různé tváře podzimní kolekce bot Humanic - jaká je ta vaše?

Tři různé tváře podzimní kolekce bot Humanic - jaká je ta vaše?

17. října 2014, Humanic, obuv, boty, dámské boty, dámská obuv, šněrovací boty, semišové boty, kozačky, vysoké kozačky, tenisky, botasky, sneakers

Sponzorované odkazy

Užívat si krásného babího léta, jaké je teď, je krásné, ale nic nemůže trvat věčně. A co nevidět přijde čas, kdy místo lodiček budeme potřebovat hřejivé kozačky, nebo alespoň pořádné a stylové kotníčkové boty do deštivého podzimu. Jako obvykle nám oblíbená značka obuvi Humanic nabízí tři velmi povedené kolekce ve třech různých stylech pro každou z nás. Jak tedy vypadá podzim 2014 podle Humanicu?

Profile Boots

Nepotrpíte si na jehlové podpatky a raději své nohy ukládáte do pohodlných bot, ve kterých můžete bez problémů strávit celý den? Tak právě pro vás je vytvořena kolekce Profile Boots. Bezvadně ladí se současným rockovým a punkovým trendem a ke kožené bundičce tu najdete nejedny padnoucí boty. Šněrovací boty, robustní podpatky, výrazné vzory na podrážkách i vysoké kozačky jsou základními stavebními kameny této kolekce, která padne do noty všem rebelkám podzimu!

High Society

Pokud si pod pojmem High Society představujete jednoduché, leč kvalitní boty, které vám na podzim a v zimě budou záviděníhodným doplňkem, jste na správné adrese. Najdeme tu vysoké lakované kozačky, semišové kotníkové boty nebo polokozačky v těch nejžhavějších podzimních tónech béžové, šedé a hnědé. Nečekejte nic přehnaně nápadného, ke stylovým botám bohatě postačí pár dobře zvolených přezek a váš podzimní favorit je na světě!

Disco sports

Pro letošní podzim zastává Humanic v kolekci Disco sports heslo Glamour sport, zkrátka být in i v teniskách. A co u sneakers v současnosti nejvíce letí? Dlouhé jazyky, abstraktní i jiné vzory, spousta výrazných barev i vyvýšená podrážka. Pro každodenní nošení pak možná oceníte i spoustu jednoduchých černých sneakers s logy oblíbených sportovních značek. A protože i podzim přeje sportu, nabízí Humanic v této kolekci i obuv přímo určenou k nejrůznějšímu protahování a posilování těla – jednoduchý způsob, jak se v chladné sezóně zahřát!

Zdroj: www.humanic.net

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii obuv, kozačky, tenisky a zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu