Calzedonia a Julia Roberts: Život je cesta!

Calzedonia a Julia Roberts: Život je cesta!

16. října 2014, calzedonia, julia, roberts, podzim, reklama, spot, damska, moda

Sponzorované odkazy

Společnost Calzedonia byla založena v roce 1987 v Itálii poblíž Verony. Vznikla za účelem vytvořit zcela nový způsob prodeje punčochového zboží, plavek a plážového oblečení pro ženy, muže a děti prostřednictvím franšízové prodejní sítě. O více než dvacet let později se řetězec obchodů Calzedonia rozrostl na více jak 1750 prodejních jednotek po celém světě. A nyní v měsíci říjnu nám představuje nový reklamní mini film se světoznámou herečkou a držitelkou několika Oscarů Julii Roberts.

Julia Roberts opět září na našich obrazovkách, díky značce Calzedonia. Tato značka vybrala krásnou herečku Julii Roberts pro její novou televizní kampaň. Hvězda bude hrát v krátkém filmu, který nás zasáhne během celého měsíce října. Život je cesta. To je název televizního spotu pro Calzedonia. A cesta hollywoodské herečky Julie Roberts začíná v panenské krajině Skotska – v zelené a magické přírodě.

Ze skotských hor je herečka katapultována do města lásky – Paříže. Knihkupci po Seině, fontány v zahradách Trocadero, Eiffelova věž svítí v noci, to je to po čem každá žena touží. Julii se otevře okno na slunné stráni krajiny, kde zjistíme, že jsme v italské Florencii, v krásném domě s výhledem na město.

V reklamním spotu jsou prezentovány především punčocháče, legíny a šaty. Dlouhé a štíhlé nohy herečky (cca 112 cm dlouhé) ji doprovází na její cestě přes některé nejkrásnější místa v Evropě. Její slavný zářivý úsměv se postará o zbytek, aby se tento krátký film vryl divákům do paměti. V reklamním spotu nenechá Julia Roberts nikoho na pochybách, že Calzedonia naplňuje dokonale heslo od žen pro ženy.

Aby krátký film vzbudil ještě více emocí, zní slavná píseň od skladatele Fabrizio Campanelli pro Calzedonia napsaná v roce 2011, což přispělo v posledních letech k tomu, aby se reklamy na značky staly jedinečné a nezapomenutelné. Za kamerou kampaně – vytvořené Saatchi & Saatchi s kreativním směrem Agostino Toscana – je ředitel Ago Panini. V roli uměleckého ředitele Micaela Trani a to Antonio Gigliotti.

Více zde: reklamní spot s Julií Roberts: Život je cesta

Zdroj: www.calzedonia.it

Autorem článku je Martina H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu